RACIO

Vybraní výrobci

CHLORELA BIO 125 g TABLETY ISWARIR3468

CHLORELA BIO 125 g TABLETY ISWARI

Více informací

382,00 Kč s DPH

 • CHLORELA BIO 125 g TABLETY ISWARI.

  Chlorela je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla. Obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů. Ten má mimořádně kladné účinky na lidské zdraví. Má teměř shodné složení jako hemoglobin. Požívání potravin a preparátů s železem společně s chlorofylem mnohonásobně zvyšuje jejich využitelnost pro krvetvorbu. Chlorofyl má rovněž výrazné antiseptické a antioxidační účinky. Chlorela dále obsahuje unikátní komplex živin nazývaný CGF podporující zdravou tvorbu tkání a množení zdravé mikroflóry. Z živin obsahuje beta-karoten, vit. sk. B, vč. B12, C, K, minerály a esenciální mastné kyseliny. 70 % naší chlorely má dezintegrovanou buněčnou stěnu díky čemuž dochází k velmi rychlému a přímému využití živin. 

  Tablety jsou vyrobeny pouze tlakem, neobsahují žádné pojivové látky. Jedná se o 100% čistou chlorelu.

  • Mimořádný detoxikant

  • Unikátní CGF podporuje zdravou tvorbu tkání

  • Rekordní obsah chlorofylu

  Produkt byl testován v evropské laboratoři na přítomnost těžkých kovů, pesticidů a rovněž na kontaminaci mikrobiologickými a kvasinkovými kulturami.   Podrobný popis

  Chlorela je jednobuněčná řasa, která obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů.

  Je známá především jako vysoce účinný detoxikant, a to nejsilnější ze všech zelených potravin. Chlorela má díky své buněčné stěně vynikající schopnost velmi účině přitahovat, fixovat a vylučovat z těla toxiny jako pesticidy a těžké kovy.

  Chlorela dále v sobě obsahuje unikátní komplex živin nazývaný CGF (Chlorela Growth Factor – růstový faktor chlorely). Jedná se o nukleotid-peptidový komplex látek tvořený deriváty nukleové kyseliny. Vzniká během intenzivního procesu fotosyntézy, který řase umožňuje velmi rychlý růst.

  Kromě toho najdeme v této řase komplex živin, vitamínů a minerálů; např. betakaroten, vitamíny sk. B, vč. B12 nezbytného zejména pro vegany. Dále rovněž vit. C, K a esenciální mastné kyseliny, např. omega 3 mastnou kyselinu ALA (alfa-linolenovou).

  Bohužel od 14. 12. 2012 dle nařízení Evropské komise č. 432/2012 nesmíme uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví – proto Vás prosíme, abyste si dohledali vliv látek obsažených v řase chlorela na lidské zdraví sami z veřejně dostupných zdrojů, případně si můžete přečíst náš článek zde. Děkujeme za pochopení!

  Poznámka: Výše uvedené informace jsou extraktem z publikace Zelené potraviny (vydal Ratio Bona v roce 2010) a nejsou zdravotním tvrzením! Účelem textu uvedeného na této stránce není vzbudit u případného konzumenta dojem, že u něho nastanou jakékoli fyziologické změny, protože produkt nebyl klinicky testován dle podmínek Evropské komise.

  Způsob použití

  První den konzumujte 3x denně jednu tabletu po jídle. Každý den přidejte ke každé dávce jednu tabletu, tak abyste po týdnu konzumovali 3x denně 7 tablet. Nepřekračujte denní dávku!

  Upozornění: Pravidelná konzumace chlorely není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!

  Složení: 100% bio chlorela v 500 mg tabletách 

  Výživové údaje ve 100 g výrobku:

  Energetická hodnota 

  1448 kJ / 346 kcal

  Tuky 

  7,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,10 g)

  Sacharidy

  6,90 g (z toho cukry 1,60 g)

  Bílkoviny 

  61,30 g 

  Sůl 

  200 mg 

  Vláknina 

  16,10 g 

  Minerální látky: Vápník 330 mg (4,1 % *RI), Železo 210 mg (150 % *RI), Zinek 69,8 mg (69,8 % *RI)

  Vitaminy: B1 1,3 mg (11,7 % *RI), B2 3,1 mg (22,1 % *RI), B6 1,0 mg (6,9 % *RI), B12 50 μg (200 % *RI), E 8,9 mg (7,4 % *RI)

  * Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  CHLORELA BIO 125 g TABLETY ISWARI

  CHLORELA BIO 125 g TABLETY ISWARI

  CHLORELA BIO 125 g TABLETY ISWARI

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: