RACIO

Vybraní výrobci

Sójové boby Bio CLR0157

Sójové boby Bio CL

Více informací

46,75 Kč s DPH

 • Bio sójové boby. 500g

  Výrobce: Country Life.

  Blíže o sóje čtěte zde.

  Sója obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, je proto nazývána rostlinným masem. Nahrazení masa sójou blahodárně působí při neurózách, depresích, roztroušené skleróze apod. Je doporučována místo masa při civilizačních nemocech, jako jsou vysoký krevní tlak, choroby srdce a cév, revmatická onemocnění, dna, osteoporóza, různé ekzémy, vyrážky atp. Sója je zásadotvorná a má vysoký obsah řady cenných minerálů. Její vysoký obsah vitaminů B1 a B3, lecitinu, vápníku a hořčíku velmi příznivě působí na nervovou soustavu. Sója vyniká ještě mnoha dalšími vlastnostmi, díky nimž bývá často nazývána potravinou budoucnosti.

  Složení: Sójové boby, produkt kontrolovaného ekologického zemědělstvíNávod k přípravě: Sójové boby se namáčí 8-12 hodin a poté se vaří 4 hodiny, z toho první hodinu na prudkém plameni. V tlakovém hrnci se uvaří za padesát minut.

  Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1866 kJ/446 kcal. Bílkoviny: 36,5 g. Sacharidy: 30,2 g (z toho cukry 7,3 g) . Tuky: 19,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,9 g). Vláknina: 9,3. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): Sodík 0,002 g

  Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Sójové boby Bio CL

  Sójové boby Bio CL

  Sójové boby Bio CL

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: