RACIO

Vybraní výrobci

Kaše super - vícezrnná – Nomina Zobrazit větší

Kaše super - vícezrnná – NominaR0366

Kaše super – vícezrnná - Nomina

Více informací

40,75 Kč s DPH

 • Kaše super Nomina – obilninová instantní směs.

  bezlepku.png

  Univerzální vícezrnná instantní kaše. S touto kaší prostě neuděláš chybu. Tato super kaše je připravena ze směsi základních obilovin – pšenice, jáhel, žita, kukuřice, ječmene a ovsa. Velké množství nutričních hodnot tak získáš v jedné snídani či svačině.

  Použité suroviny15% pšenice, 15% oves, 15% žito, 15% ječné kroupy, 15% jáhly, 15% kukuřičná krupice, 10% kukuřičné klíčky

  Jakou příchuť:

  Vícezrnnou kaši si můžeš dochutit podle svých vlastních představ. Vícezrnná kaše na sladko je vynikající zejména s následujícími ingrediencemi:

  • ořechy
  • čokoláda
  • med nebo marmeláda
  • všechny druhy ovoce

  Kaši si můžeš připravit doma, na návštěvě s přáteli, nebo třeba na cestách. Prostě všude, kde budeš mít po ruce instantní vícezrnnou kaši.

  Buď chytrolín

  A až se tě příště kamarádi nebo někdo z rodiny zeptá, proč jíš vícezrnnou cereální kaši, budeš mít odpověď. Teda v případě, že si zapamatuješ aspoň něco málo o tom, jaké je složení vícerznné cereální kaše.

  Instantní kaše NOMINA je mimořádná svým vyváženým složením použitých surovin. Tyto zaručují její příznivý glykemický index. Vzhledem k použití celozrnných obilovin má vysoký obsah vlákniny, která příznivě působí na trávicí systém. Díky nové receptuře, která obsahuje i kukuřičné klíčky jež jsou známým zdrojem koenzymu Q 10 a nenasycených mastných kyselin, především kyseliny linolové a kyseliny linolenové, je cereální kaše NOMINA ještě bohatší o látky příznivě působící na lidský organizmus, a také má zvýšený obsah vitamínu E.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Kaše super - vícezrnná – Nomina

  Kaše super - vícezrnná – Nomina

  Kaše super – vícezrnná - Nomina

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: