RACIO

Vybraní výrobci

CHLORELA BIO 125 g ISWARI



R3244

CHLORELA BIO 125 g ISWARI

Více informací

365,00 Kč s DPH

 • CHLORELA BIO 125 g PRÁŠEK ISWARI.

  Chlorela je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla. Obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů. Ten má mimořádně kladné účinky na lidské zdraví. Má teměř shodné složení jako hemoglobin. Požívání potravin a preparátů s železem společně s chlorofylem mnohonásobně zvyšuje jejich využitelnost pro krvetvorbu. Chlorofyl má rovněž výrazné antiseptické a antioxidační účinky. Chlorela dále obsahuje unikátní komplex živin nazývaný CGF podporující zdravou tvorbu tkání a množení zdravé mikroflóry. Z živin obsahuje Beta-karoten, vit. sk. B, vč. B12, C, K, minerály a esenciální mastné kyseliny. 70 % buněk naší chlorelly má dezintegrovanou buněčnou stěnu díky čemuž dochází k velmi rychlému a přímému využití živin.

  • Mimořádný detoxikant
  • Unikátní CGF podporuje zdravou tvorbu tkání
  • Rekordní obsah chlorofylu

  Produkt byl testován v evropské laboratoři na přítomnost těžkých kovů, pesticidů a rovněž na kontaminaci mikrobiologickými a kvasinkovými kulturami. 

  Podrobný popis

  Chlorela je jednobuněčná řasa, která obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů.

  Je známá především jako vysoce účinný detoxikant, a to nejsilnější ze všech zelených potravin. Chlorela má díky své buněčné stěně vynikající schopnost velmi účině přitahovat, fixovat a vylučovat z těla toxiny jako pesticidy a těžké kovy.

  Chlorela dále v sobě obsahuje unikátní komplex živin nazývaný CGF (Chlorela Growth Factor – růstový faktor chlorely). Jedná se o nukleotid-peptidový komplex látek tvořený deriváty nukleové kyseliny. Vzniká během intenzivního procesu fotosyntézy, který řase umožňuje velmi rychlý růst.

  Kromě toho najdeme v této řase komplex živin, vitamínů a minerálů; např. betakaroten, vitamíny sk. B, vč. B12 nezbytného zejména pro vegany. Dále rovněž vit. C, K a esenciální mastné kyseliny, např. omega 3 mastnou kyselinu ALA (alfa-linolenovou).

  Způsob použití:

  Vmíchejte lžičku do vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu, apod. Denně zkonzumujte max. 1 až 2 lžičky. První dva týdny zvyšujte postupně dávku z 1/3 lžičky na 1 lžičku. Nepřekračujte denní dávku!

  Upozornění: Pravidelná konzumace chlorely není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!

  Složení: 100% bio chlorela (prášek) 

  Ø Výživové údaje ve 100 g výrobku: 

  Energetická hodnota 1448 kJ / 346 kcal
  Tuky 7,80 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,10 g)
  Sacharidy6,90 g (z toho cukry 1,60 g) 
  Bílkoviny61,30 g 
  Sůl 200 mg 
  Vláknina 16,10 g 

  Minerální látky: Vápník 330 mg (4,1 % *RI), Železo 210 mg (150 % *RI), Zinek 69,8 mg (69,8 % *RI)

  Vitaminy: B1 1,3 mg (11,7 % *RI), B2 3,1 mg (22,1 % *RI), B6 1,0 mg (6,9 % *RI), B12 50 μg (200 % *RI), E 8,9 mg (7,4 % *RI)

  * Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

  • Dostupnost na objednávku

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  CHLORELA BIO 125 g ISWARI

  CHLORELA BIO 125 g ISWARI

  CHLORELA BIO 125 g ISWARI

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: