RACIO

Vybraní výrobci

Aloe Vera BIO 500 ml Allnature Zobrazit větší

Aloe Vera BIO 500 ml AllnatureR2082

Aloe Vera BIO 500 ml Allnature

Více informací

248,00 Kč s DPH

 • Aloe Vera BIO 500 ml Allnature

  Aloe Vera v BIO kvalitě ve formě 100% šťávy. Aloe Vera použitá pro výrobu této šťávy pochází přímo z Mexika. Jedná se o 100% šťávu, bez

  konzervantů či dodatečného ředění. Šťáva je šetrně lisována a filtrována. Produkt je uchováván ve skleněných lahvích, díky čemuž si udržuje vysokou kvalitu a všechny živiny. Aloe Vera má prokázané detoxikační účinky. Vzhledem k tomu, že pomáhá zlepšovat přirozenou obranyschopnost, je její užívání zvláště žádané v období chřipek a nachlazení. Aloe Vera působí také jako antioxidant a pomáhá bojovat s napětím a únavou.

  Účinky:
  Aloe Vera má detoxikační účinky a pomáhá zlepšovat přirozenou obranyschopnost, tudíž je zvláště vhodná v období chřipek a různých nachlazení. Aloe Vera také působí jako jedinečný antioxidant a pomáhá při napětí a únavě.

  Dávkování:
  3× denně 20 – 50 ml (pro detoxikaci, 3× denně 20 ml, při akutních stavech 3× denně 50 ml), 1 hodinu před jídlem. Před použitím protřepat. Lze ředit vodou, ovocnou šťávou nebo užít samotné.

  Upozornění:
  Uchovávat mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

  Složení:
  Vyrobeno ze 100% šťávy Aloe vera, kyselina citronová.

  Skladování:
  Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovejte v lednici a spotřebujte nejpozději do 1 měsíce.

  Obsah:

  500 ml

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Aloe Vera BIO 500 ml Allnature

  Aloe Vera BIO 500 ml Allnature

  Aloe Vera BIO 500 ml Allnature

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: