BEZLEPEK

Vybraní výrobci

Nutrikaše PROBIOTIC jahoda s vanilkou 3x60gR2214

Nutrikaše PROBIOTIC jahoda s vanilkou 3x60g

Více informací

68,32 Kč s DPH

 • Nutrikaše PROBIOTIC jahoda s vanilkou 3x60g.

  - bez lepku, cholesterolu a laktózy- obsahuje 5 mld. probiotických baktérií v jedné porci

  - vhodné pro diabetiky, přislazeno fruktózou- obsahuje 10 vitamínů a minerálů

  - s vysokým obsahem kvalitní vlákniny

  - baleno po jednotlivých porcích pro přesné dávkování- snadná a rychlá příprava do tří minut

  - vhodné pro podporu rekonvalescence

  - napomáhá správnému fungování trávícího traktu.

  Hlavní výhodou Nutrikaše je zaměření na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení nebo přímo alergii na některé základní složky potravin. Nutrikaše neobsahují laktózu, cholesterol a jsou přirozeně bezlepkové. Proto jsou vhodné pro celiatiky, osoby se zvýšenou nebo vysokou hladinou cholesterolu a jedince s alergií na laktózu. Taktéž jsou vhodné pro diabetiky, protože má vyrovnané výživové hodnoty, vhodnou fortifikaci důležitými prvky, probiotickými kulturami a zároveň je v receptuře využíván k přislazení monosacharid se snadnějším vstřebáváním, který má příznivý glykemický index.

  Nutrikaše obsahuje mnoho prospěšných látek ve vyrovnaném poměru. Hlavní složkou je tepelně upravená rýže, zpracovaná speciální technologií. Dále Nutrikaše bsahuje probiotické kultury Bacillus coagulans, které jsou unikátní svým přirozeným zapouzdřením, jenž umožňuje vyjímečně dlouhou trvanlivost a životaschopnost při běžném skladování. Zapouzdření baktérií je také velkou výhodou a zárukou efektivního využití pro trávící procesy, neboť baktérie dobře odolávají žaludečním kyselinám, beze změn procházejí horní částí trávícího traktu a v plné kondici se dostávají do střeva, kde začínají plnit svou úlohu.

  Pro podporu trávení jsou Nutrikaše obohaceny o vysoký obsah kvalitní vlákniny z čekanky, která v kombinaci s probiotickými baktériemi tvoří symbiotický vztah a vzájemně se v kladném vlivu na trávící ústrojí podporují.

  V neposlední řadě Nutrikaše obsahuje 10 pečlivě vybraných vitamínů a minerálních látek, které podtrhují filizofii Nutrikaše – Nutriční strava pro podporu organismu- . Přiměřeným způsobem doplňují základní prvky do organismu a podporují tak přirozenou schopnost imunity vyrovnávat se z nežádoucími vlivy okolního prostředí a udržovat organismus v dobré kondici. Jedna porce obsahuje 33% doporučené denní dávky vitamínů a minerálů.

  Nutrikaše obsahuje vitamíny B1, B2, B6, B12, E, C, kyselinu listovou, pantotenovou, niacin, biotin.

  Nutrikaše jsou vyráběny v praktickém jednoporcovém balení do krabičky, která obsahuje 3 porce po 65g. Porce jsou baleny jednotlivě, takže si Nutrikaši můžete kamkoliv vzít sebou. Balení do jednoporcových sáčků na nejmodernějších technologiích garantuje přesné dávkování všech složek Nutrikaše ve správném poměru.

  Nutrikaše je nejen chutná, rychle a snadno připravitelná, ale je také ekonomickou variantou běžné snídaně, svačiny nebo večeře na kterou jste byli zvyklí.

  K přípravě Nutrikaše je potřeba pouze 150ml horké vody o teplotě přibližně 80 C. Nedoporučujeme používat vodu vřelou z důvodu neblahého vlivu obsažené probiotické kultury Bacillus coagulans. Při vyšších teplotách se část bakterií znehodnotí a jejich efektivita se může snížit. Při správné přípravě a dodržení návodu k přípravě bude Vaše Nutrikaše funkční moderní stravou.

  Doporučené dávkování a způsob užití.

  Konzumujte 2-3 porce denně připravené dle návodu. S ohledem na hodnoty obsažených látek je vhodné konzumaci většího množství konzultovat s výživovým specialistou.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Nutrikaše PROBIOTIC jahoda s vanilkou 3x60g

  Nutrikaše PROBIOTIC jahoda s vanilkou 3x60g

  Nutrikaše PROBIOTIC jahoda s vanilkou 3x60g

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: