BEZLEPEK

Vybraní výrobci

Sójový nápoj – s vlákninou Zajíc Zobrazit větší

Sójový nápoj – s vlákninou ZajícR0505

Sójový nápoj – s vlákninou Zajíc

Více informací

60,58 Kč s DPH

 • Sójový nápoj s vlákninou. 400g na výrobu 4l nápoje.

  * nápoj neobsahuje cholesterol, lepek ani laktózu

  * chutná alternativa obyčejného mléka

  * obsahuje kvalitní vlákninu, nezbytnou pro správné trávení

  * obsažený inulin snižuje glykemický index potravy a hladinu cholesterolu

  Sójový nápoj Zajíc s vlákninou je skvělou kombinací sójového nápoje a kvalitní vlákniny - inulinu z čekany. Dostatečný denní příjem vlákniny je důležitou součástí zdravé výživy. Nápoj podporuje funkci trávícího systému. Je vhodný pro alergiky na kravské mléko, pro lidi s bezlepkovou dietou, jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu.

  Sójový nápoj Zajíc s vlákninou se používá jako zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka, navíc obsahuje vlákninu, která má příznivé účinky na náš organismus. Řadí se do skupiny přírodních rostlinných produktů. Je přirozeně bezlepkový, neobsahuje cholesterol a laktózu. Mezi jeho přednosti patří nejen snadná příprava, ale především vysoká výživnost a lehká stravitelnost. Také ho uvítají zájemci o zdravou a chutnou výživu. Díky svému vyváženému složení je sójový nápoj vhodný způsob příjmu vlákniny i skvělou součástí drinků pro štíhlou linii.

  Inulin: je přírodní látka získaná z čekanky, která působí velmi příznivě při onemocnění cukrovou tím, že snižuje glykemický index potravy, který pak méně zatěžuje sekreci inzulínu. Při dlouhodobém užívání snižuje hladinu cholesterolu a další lipidické parametry v krvi. Tím působí příznivě na zlepšení funkce trávícího systému v těle. Jako dietní vláknina umožňuje hladký a bezproblémový průchod živin zažívacím traktem čímž významně pomáhá při zažívacích potížích a zvyšuje trávící komfort. Inulin není v tenkém střevě štěpen, je tedy vhodný pro redukční a diabetickou dietu. Naopak v tlustém střevě jsou mikroorganismy štěpeny na masné kyseliny, které se uplatňují v prevenci rakoviny tlustého střeva.

  Sójový nápoj Zajíc s vlákninou je vhodný zejména k přípravě chutné alternativy mléka, nápojů, osvěžujících koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako vynikající přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá kravské mléko.K přípravě chutného nápoje zalijeme 25g tj. 2 velké polévkové lžíce nebo 6 kávových lžiček 250 ml nejlépe 60-90 C teplé vody. Zamícháme a můžeme servírovat. Při přípravě studeného nápoje doporučujeme použít mixér.

  Z jednoho výrobku 400g lze připravit 4 litry sójového nápoje.

  Blíže o sóje čtěte zde.

  Vyrobeno v závodě, který zpracovává kasein.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Sójový nápoj – s vlákninou Zajíc

  Sójový nápoj – s vlákninou Zajíc

  Sójový nápoj – s vlákninou Zajíc

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: