BEZLEPEK

Vybraní výrobci

Sójový nápoj – plus Zajíc sáček Zobrazit větší

Sójový nápoj – plus Zajíc sáčekR0503

Sójový nápoj – plus Zajíc sáček

Více informací

61,16 Kč s DPH

 • Sójový nápoj – plus obochacen o vitamíny, vápník a lecitin. 350g na výrobu 3,5l nápoje.

  * bez cholesterolu, lepku a laktózy

  * chutná alternativa obyčejného mléka

  * nápoj obsahuje kombinaci deseti vitamínů

  * obsažený lecitin stimuluje mozkovou činnost

  Zajíc plus je výjimečným výrobkem svého druhu na tuzemském trhu, který je kromě vápníku a lecitinu navíc obohacen vyváženou kombinací deseti vitamínů.

  Je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro lidi s bezlepkovou dietou, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu.

  Sójový nápoj Zajíc Plus je zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka, patří do skupiny přírodních rostlinných produktů.

  Neobsahuje cholesterol, laktózu a je přirozeně bezlepkový.

  Obsahuje vyváženou kombinaci deseti nejvýznamnějších vitamínů, které prospěšně působí na organismus a zvyšují jeho obranyschopnost. Lecitin stimuluje mozkovou činnost, napomáhá snižovat hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Příznivě působí na kardiovaskulární systém.Podporuje růst vlasů a nehtů. Lecitin pomáhá zmírňovat bolesti kloubů, tvorbu ekzémů a působí na zlepšení kvality pleti.Mezi další přednosti patří vysoká výživnost, lehká stravitelnost a snadná příprava. Jeho vlastnosti jej předurčují nejen jako osvěžující drink při sportovních aktivitách, ale i jako příjemný a chutný způsob doplnění vitamínů a minerálů.

  Uvítají jej také zájemci o chutnou a zdravou výživu. Lze jej používat k přípravě zdravých snídaní nebo součást redukční diety.250 ml nápoje připraveného podle návodu obsahuje 31% doporučené denní dávky uvedených vitaminů a 37% doporučené denní dávky vápníku.

  Sójový nápoj Zajíc Plus je vhodný zejména k přípravě chutné alternativy mléka, nápojů, osvěžujících koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako vynikající přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá kravské mléko.

  K přípravě chutného nápoje zalijeme 25g tj. 2 velké polévkové lžíce nebo 6 kávových lžiček 250 ml nejlépe 60-90 C teplé vody. Zamícháme a můžeme servírovat. Při přípravě studeného nápoje doporučujeme použít mixér.

  Mogador Vám přeje dobrou chuť.

  Z jednoho výrobku 350g lze připravit 3,5 litrů sójového nápoje.

  Vyrobeno v závodě, který zpracovává kasein.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Sójový nápoj – plus Zajíc sáček

  Sójový nápoj – plus Zajíc sáček

  Sójový nápoj – plus Zajíc sáček

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: