BEZLEPEK

Vybraní výrobci

Psyllium 250g+50g ASP TopnaturR0440

Psyllium 250g+50g ASP

Více informací

213,29 Kč s DPH

 • Psyllium 250g+50g ASP Topnatur

  Psyllium absorbuje vodu více než dvacetkrát vzhledem ke své hmotnosti. Výsledkem je, ľe po smíchání s vodou silně nabobtná, vytvoří měkký gel, který ve své absorbční schopnosti pokračuje ještě v trávicím ústrojí. Tím zvyšuje objem stolice a podporuje šetrný pohyb střevního obsahu. Psyllium je vláknina naprosto přírodní a bezpečná, užívaná milióny lidí na celém světě. Není vstřebávaná našim tělem a není návyková. Upozornění: Jelikož se na českém trhu prodává několik druhů Psyllia v různém balení s odlišnou čistotou a kvalitou, nemůžeme garantovat, že všechna tato Psyllia budou mít stejné účinky níže uvedené jako Originální indické Psyllium TOPNATUR s čistotou 98 %. Vláknina obsažena v tomto přípravku optimalizuje fyziologickou funkci trávicího traktu, zejména tenkého a tlustého střeva. Je vhodná pro dlouhodobé i krátkodobé užívání. Neobsahuje fytáty, lepek ani složky mléčného či obilného původu.

  Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

  Složení

  Psyllium - osemení jitrocele indického (Plantago ovata), ošetřeno parou.

  Užívání

  1-2 x denně 10 g. 2 kávové lžičky psyllia (10 g) rozmícháme ve 100 ml vody a důkladně zapijeme dalšími, alespoň 250 – 300 ml vody. Pro zlepšení účinků užíváme 2 x denně. Doporučuje se užívat psyllium 30 min. před jídlem nebo po jídle.

  Psyllium můžete rovněž přidávat do různých náhrad jídla, mléčných koktejlů nebo jogurtů. Nezapomeňte ovšem vždy ještě zapít sklenicí vody či jiné tekutiny. Psyllium není návykové.

  Psyllium 250g. Výrobce: ASP Blíže o Psylliu čtěte zde.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Psyllium 250g+50g ASP Topnatur

  Psyllium 250g+50g ASP Topnatur

  Psyllium 250g+50g ASP

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: