BEZLEPEK

Vybraní výrobci

Rýžový nápoj sušený ZAJÍC Zobrazit větší

Rýžový nápoj sušený ZAJÍCR0458

Rýžový nápoj sušený ZAJÍC

Více informací

65,93 Kč s DPH

 • Rýžový nápoj sušený – 400g.

  Na výrobu 4l nápoje. Nahrazuje obyčejné mléko a je vhodný zejména jako zdravý nápoj ke každé snídani.

  Bez cholesterolu, lepku a laktózy.

  Snadná příprava a široké možnosti použití. Rýžový nápoj je vhodný pro přípravu mléčného nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček, těsta a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje.

  Lze jej použít všude tam, kde obyčejné mléko.

  * nápoj neobsahuje cholesterol, lepek ani laktózu

  * chutná alternativa obyčejného mléka

  * rýže je nutričně a dieteticky vysoce hodnotná plodina

  * vyniká výživovými hodnotami a lehkou stravitelností

  Rýžový nápoj Zajíc je vyroben na bázi tepelně upravené rýže. Rýže je nutričně a dieteticky vysoce hodnotná plodina, která vyniká výživovými hodnotami a lehkou stravitelností.

  Rýžové mléko je vhodné pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro lidi s bezlepkovou dietou, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu.Rýžový nápoj Zajíc se používá jako náhrada obyčejného kravského mléka.

  Mezi jeho největší přednosti patří především lehká stravitelnost, vysoká výživná hodnota a snadná příprava. Výrobek se řadí do skupiny přírodních rostlinných produktů.

  Neobsahuje laktózu, cholesterol a je přirozeně bezlepkový. Prospěšně působí na trávící trakt a tím napomáhá zlepšovat trávící procesy a odvod toxických látek z těla.

  Nápoj je vhodnou součástí všech druhů diet. Uvítají jej také zájemci o zdravou a chutnou výživu, protože je chutnou součástí cereálních snídaní, osvěžujících koktejlů i vařených pokrmů.

  Rýžový nápoj Zajíc je vhodný zejména k přípravě chutné alternativy mléka, nápojů, osvěžujících koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako vynikající přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá kravské mléko.

  K přípravě chutného nápoje zalijeme 25g tj. 2 velké polévkové lžíce nebo 6 kávových lžiček 250 ml nejlépe 60-90 C teplé vody. Zamícháme a můžeme servírovat. Při přípravě studeného nápoje doporučujeme použít mixér.

  Vyrobeno v závodě, který zpracovává kasein.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Rýžový nápoj sušený ZAJÍC

  Rýžový nápoj sušený ZAJÍC

  Rýžový nápoj sušený ZAJÍC

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: