RACIO

Vybraní výrobci

Maltoferrochin – sladové víno / na železo Zobrazit větší

Maltoferrochin – sladové víno / na železoR1310

Maltoferrochin – sladové víno / na železo

Více informací

259,00 Kč s DPH

 • Maltoferrochin – sladové víno / na železo

  + při chudokrevnosti
  + obsahuje ionty železa
  + obsahuje výtažek z chinovníku lékářského
  + pro lepší rekonvalescenci
  + vhodný pro doplnění železa do organismu
  + obsah alkoholu minimálně 12 %
  + doplněk stravy

  MALTOFERROCHIN je sladové víno, které obsahuje železo a extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského. Železo přispívá k tvorbě červených krvinek (hemoglobinu, k optimálnímu přenosu kyslíku v těle), k lepší funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk a na mnoha dalších pro organismus důležitých funkcích. MALTOFERROCHIN se vyrábí již více než 117 let podle původní receptury a zraje v klasických dubových sudech.

  Originální recepturu Maltoferrochinu vyvinuli zakladatelé firmy, bratři Svatkové, již v roce 1897. Tehdy se jejich pražská továrna nazývala První kvasírny a sklepy maltonových vín Praha Smíchov. V jejich původních prostorách i sklepích se tradiční sladová vína vyrábí dodnes.

  Maltoferrochin je vyroben ze sladového vína obohaceného o extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského s ionty železa.

  Dávkování a způsob podání: užívejte 1-2x denně 50 ml. Max. denní dávka je 100 ml. Energetická hodnota 100ml (104,5g) Maltoferrochinu: 266 kJ (64 kcal)

  Obsah živin ve 100ml: bílkoviny <0.3 g/100ml, sacharidy 15,7 g/100ml, tuky <0,10 g/100ml

  Obsah železa ve 100ml: min 10,5 mg (min. 75% doporučené denní dávky)

  Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje chinin. Výrobek není určen pro děti či těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný sediment není na závadu.

  Vyrobeno v České republice. Zakoupením bylinných produktů firmy Herbadent přispíváte na projekt Světluška a podporu nevidomých, děkujeme.

  Chinovník lékařský: Je tropická rostlina, která původně rostla v Andách Jižní Ameriky. Kůra chinovníku obsahuje chinin, který se používal i jako prostředek proti malárii. Extrakt z kůry chinovníku podporuje tvorbu žaludečních šťáv, což v přítomnosti organických železnatých a železitých komplexů umožňuje lidskému tělu snazší vstřebávání železa v trávicím traktu.

  Složení:Sladové víno, cukr, chinový extrakt (3%), barvivo: karamel, oxid železitý se sacharózou, konzervant: oxid siřičitý. Obsahuje min. 12% obj. alkoholu

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Maltoferrochin – sladové víno / na železo

  Maltoferrochin – sladové víno / na železo

  Maltoferrochin – sladové víno / na železo

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: