RACIO

Vybraní výrobci

Condurango - sladové víno / na žaludek. Zobrazit větší

Condurango - sladové víno / na žaludek.R0594

Condurango - sladové víno / na žaludek.

Více informací

233,00 Kč s DPH

 • Condurango - sladové víno / na žaludek. 500 ml

  + vhodný jako digestiv nebo aperitiv
  + obsahuje výtažek z kůry Marsdenia Condurango
  + zlepšuje trávení
  + zvyšuje chuť k jídlu
  + obsah alkoholu minimálně 12 %
  + doplněk stravy

  Condurango je sladové víno na podporu správného trávení. Obsahuje extrakt z kůry popínavé tropické liány Marsdenia Condurango, která má pozitivní vliv při problémech s trávením, žaludeční slabosti nebo při nechutenství. Má vyváženou chuť, která připomíná portské víno. Doporučujeme ho pít při teplotě 16 – 20 °C. Condurango je vyráběno dle původní receptury, zraje v klasických dubových sudech.

  Originální recepturu Conduranga vyvinuli zakladatelé firmy, bratři Svatkové, již v roce 1897. Tehdy se jejich pražská továrna nazývala První kvasírny a sklepy maltonových vín Praha Smíchov. V jejich původních prostorách i sklepích se tradiční sladová vína vyrábí dodnes.

  Condurango® je vyrobeno ze sladového vína obohaceného o extrakt z kůry jihoamerické liany Marsdenia Condurango.

  Indikace: Doporučeno pít jako aperitiv (před jídlem) nebo jako chutný digestiv (po jídle).

  Dávkování a způsob podání: Užívejte 1-4x denně po 50 ml. Max. denní dávka je 200 ml. Energetická hodnota 100ml (104,5g) Conduranga: 254 kJ (61 kcal). Obsah živin ve 100ml: bílkoviny <0.3 g/100ml, sacharidy 10,5 g/100ml, tuky <0,10 g/100ml. Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti či těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný sediment není na závadu.

  Vyrobeno v České republice. Zakoupením bylinných produktů firmy Herbadent přispíváte na projekt Světluška a podporu nevidomých, děkujeme.

  Marsdenia Condurango je popínavá liána, která roste v horských džunglích a mlžných pralesích v nadmořské výšce kolem 3000 metrů, zejména na svazích And v Peru, Ekvádoru a Kolumbii. Od dávných dob se používá na žaludeční a zažívací obtíže, snižuje nevolnost, zvyšuje chuť k jídlu, zvyšuje vylučování žluči a snižuje nadýmání.

  Složení:Sladové víno, cukr, condurangový extrakt (8%), barvivo: karamel, konzervant: oxid siřičitý. Obsahuje min. 12% obj. alkoholu

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Condurango - sladové víno / na žaludek.

  Condurango - sladové víno / na žaludek.

  Condurango - sladové víno / na žaludek.

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: