RACIO

Vybraní výrobci

NEPRAŽENÉ KAKAO PRÁŠEK BIO 250 g ISWARIR3229

NEPRAŽENÉ KAKAO PRÁŠEK BIO 250 g ISWARI

Více informací

177,25 Kč s DPH

 • NEPRAŽENÉ KAKAO PRÁŠEK BIO 250 g ISWARI.

  Kakaové boby od Iswari jsou sušená semena nepražených kakaových plodů. Díky jejich šetrnému zpracování při nízkých teplotách (bez pražení) jsou v nich zachovány všechny nutričně bohaté látky, díky nimž bývalo kakao Indiány právem nazýváno pokrmem Bohů. Vychutnejte si kakao v jeho nejčistší podobě!

  • Obsahuje enzymy dobré nálady

  • Mimořádné hodnoty antioxidantů

  • Bohaté na nenasycené mastné kyseliny omega 6

  • Obsahuje zejména hořčík, železo, síru, chrom, mangan a zinek  PODROBNÝ POPIS: Kakao dokáže navodit dobrou náladu, pocity štěstí a spokojenosti, včetně lehkých afrodisiakálních účinků. Navíc skrývá MAO inhibitory (Monoamin Oxidase Inhibitory), které zpomalují odbourávání anandamidu a dalších neurotrasmiterů, zajišťující tím jejich setrvání v krevním oběhu, a tak umožňují delší trvání příjemné nálady.

  Kakao je nejbohatší plodinou na antioxidanty, které nás chrání před působením volných radikálů (vznikajících ve znečištěném prostředí, nekvalitní stravě, přirozenou radioaktivitou, apod.). Jejich množství je klasifikováno tzv. ORAC jednotkami – kakao jich obsahuje více než 500 (např. u nás na antioxidanty bohaté borůvky obsahují cca 50 ORAC). V kakau jsou zastoupeny v podobě polyfenolů, katechinů a epikatechinů.

  Kakao obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 6, které jsou však v čokoládách pražením znehodnoceny a obsahují zdraví škodlivé trans-mastné kyseliny.

  Kakao rovněž obsahuje řadu minerálů a vitamínů. Je zdrojem hořčíku, železa, síry, chromu, manganu, zinku a mědi.

  ZPŮSOB POUŽITÍ: Přidejte do müsli, dezertů, jogurtu, ranních cereálií, apod. Truffels s kakaovými boby a goji: 1 lžička kakaových bobů, 1 lžička goji, 1 lžička kokosového oleje, 1 lžička karobového prášku, 4 mandle, 5 datlí. Vše společně nasekejte v robotu na hrubou směs, která půjde tvarovat. Vytvořte truffles. Servírujte na talíři posypané karobovým práškem. Dobrou chuť!

  SLOŽENÍ: 100% bio nepražené kakao

  Výživové údaje ve 100 g výrobku: 

  Energetická hodnota

  858 kJ / 205 kcal 

  Tuky 

  12,0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 7,5 g) 

  Sacharidy

  53,2 g (z toho cukry 0,5 g) 

  Bílkoviny 

  21,5 g 

  Sůl 

  199 mg 

  Vláknina 

  26,0 g 

  • Dostupnost na objednávku

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  NEPRAŽENÉ KAKAO PRÁŠEK BIO 250 g ISWARI

  NEPRAŽENÉ KAKAO PRÁŠEK BIO 250 g ISWARI

  NEPRAŽENÉ KAKAO PRÁŠEK BIO 250 g ISWARI

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: