KOSMETIKA

Vybraní výrobci

Panthenol noční výživný krém 50ml Dr.Popov Zobrazit větší

Panthenol noční výživný krém 50ml Dr.PopovR3156

Panthenol noční výživný krém 50ml Dr.Popov

Více informací

91,20 Kč s DPH

 • Panthenol noční výživný krém 50ml Dr.Popov.

  Noční výživný krém. D - panthenol a vitamín E mají vynikající zklidňující, regenerační a výživné účinky na pokožku. Krém blahodárně působí na suchou, citlivou, normální a zralou pleť. K běžnému ošetření obličeje a po slunění, pro suchou, citlivou, normální a zralou pleť, obsahuje E vitamín a D Panthenol, po nadměrném slunění. D-Panthenol je látka ze skupiny vitamínu B5. Vědci objevili, že tento vitamín je nezbytný pro správnou výživu a funkci pokožky, přispívá k obnově buněk a poškozených tkání.

  Výborně váže v pokožce vlhkost, a tím přispívá k jejímu omlazování. D-Panthenol má i významný vliv na výživu vlasů, podporuje jejich kvalitu a růst. Vzhledem k těmto vynikajícím vlastnostem se využívá jako nepostradatelná součást sluneční a vlasové kosmetiky. Firma Dr. Popov ve svých výrobcích používá vysokou koncentraci této účinné látky, což zaručuje spolehlivé účinky všech jejích kosmetických výrobků.

  Složení:Agua, Hydrogenated Palm and Rapeseed Oil,Paraffinum Liguidum,Glycerin,Steareth-2,Steareth-21,Cetyl Alcohol,Isopropyl Myristate,Panthenol,Stearic Acid,Tocopheryl Acetate,Methylparaben,Butylparaben,Ethylparaben,Propylparaben,Parfum,Tocopherol.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Panthenol noční výživný krém 50ml Dr.Popov

  Panthenol noční výživný krém 50ml Dr.Popov

  Panthenol noční výživný krém 50ml Dr.Popov

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: