RACIO

Vybraní výrobci

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu POPOV Zobrazit větší

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu POPOVR3179

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu

Více informací

237,00 Kč s DPH

 • Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu.

  Uňa de Gato je doplňkem stravy.

  Produkt obsahuje výhradně sušenou mletou kůru. UŇA DE GATO je obří popínavá liána. Na hostitelské kmeny stromů se přichycuje „háčky“ vyrůstajícími v základně listů. Tvar háčku připomíná kočičí dráp, který dal liáně jméno. V amazonských deštných pralesech Jižní Ameriky dosahuje výšky přes dvacet metrů. Tisícileté zkušenosti dodnes živě využívají domorodé kmeny v deštných pralesech. V současné společnosti neustále roste význam různorodé a vyvážené stravy jakož i zdravého životního stylu. Přispívá k podpoře zdravého kloubního aparátu.

  Výživná indikace:Obsahuje výhradně sušené části rostlin. Sušení je jedna z nejstarších přirozených metod konzervace potravin, při kterém jsou zachovány důležité obsahové látky. Do produktů tohoto typu proto ve shodě s legislativou není nutné přidávat konzervační látky.

  Složení:mletá kůra liány Uňa de Gato 115 mg/kapsle želatinové kapsleDávkování: 1-2 kapsle dvakrát denně, děti od 6 let 1 kapsli denně, na lačný žaludek nebo mezi jídly, zapít dostatečným množstvím vody, želatinové kapsle se polykají celé

  Skladování:Na suchém místě do 25 °C.

  Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno jako náhrada pestré stravy! Neobsahuje žádná umělá dochucovadlaani konzervační látky. Není určeno dětem do 6 let.

  • Dostupnost 2-3 dny

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu POPOV

  Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu POPOV

  Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii: