RACIO

Vybraní výrobci

Ženšen pravý Taiwan TCM Liang 50g Zobrazit větší

Ženšen pravý Taiwan TCM Liang 50gR2662

Ženšen pravý Taiwan TCM Liang 50g

Více informací

814,00 Kč s DPH

 • Ženšen pravý Taiwan TCM Liang 50g.

  Ženšen pravý TaiwanTCM Liang je vysoce kvalitní, plně vyzrálý 6-letý ženšen.

  Znak liang  znamená "dobrý, úctyhodný" a tradičně se jím označuje kvalitní 6-letý ženšen bez zvláštních požadavků na specifický tvar kořene. (Tj. u něhož se nepožaduje aby co nejvíce tvarem připomínal lidskou postavu). Ženšen TaiwanTCM Liang se vyznačuje vysokým obsahem a správným poměrem účinných látek (ginsenosidů a jiných). Jen správný poměr účinných látek zaručuje optimální vyvážení protichůdných účinků ginsenosidů a jejich optimální adaptogenní efekt.

  Způsob užívání:

  Při dlouhodobém dávkování lze doporučit dávku zhruba 2g mladého ženšenu TaiwanTCM denně (zhruba 1 plátek ženšenu TaiwanTCM Liang), je ale nutné si uvědomit, že i tato dávka patří pořád k dávkám nízkým. Projeví se především v dlouhodobém časovém horizontu. Někteří lidé dosahují uspokojivých účinků až při dávkách výšších, kolem 8g denně (asi 4 plátky ženšenu TaiwanTCM Liang). K jednorázovému účinku se v TČM používá velký hrnek odvaru připraveného až z 30g červeného ženšenu (15 plátků ženšenu TaiwanTCM Liang).

  Ženšen TaiwanTCM Liang se obvykle připravuje povařením a vylouhováním ve vhodném množství vody. K dostatečnému vylouhování dochází po několikaminutovém varu a asi půlhodinovém následném louhování. Vylouhovaný kořen ženšenu je pak vhodné sníst (má nahořklou kořenovou chuť), protože určité malé množství účinných látek vylouhovat nelze a uvolní se až v trávící soustavě.

  Balení Ženšen pravý TaiwanTCM Liang: balení 50g

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Ženšen pravý Taiwan TCM Liang 50g

  Ženšen pravý Taiwan TCM Liang 50g

  Ženšen pravý Taiwan TCM Liang 50g

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: