BEZLEPEK

Vybraní výrobci

Psyllium Natural 100 kapslí PharmaLine Zobrazit větší

Psyllium Natural 100 kapslí PharmaLineR1475

Psyllium Natural 100 kapslí PharmaLine

Více informací

168,90 Kč s DPH

 • Psyllium Natural 100 kapslí PharmaLine

   * snižuje riziko cukrovky a rakoviny tlustého střeva

  * odvádí toxické látky, čistí trávící ústrojí

  * účinný prostředek při zácpě a nadýmání

  * reguluje hladinu krevního cukru a cholesterolu

  * pomáhá snižovat tělesnou hmotnost

  Psyllium Natural je jedinečný zdroj čisté přírodní vlákniny. Při průchodu trávícím traktem šetrně čistí trávící ústrojí, odstraňuje toxické látky a přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Přináší pocit sytosti, čímž napomáhá ke snižování tělesné hmotnosti, pomáhá odstranit kožní potíže a zlepšovat kvalitu pleti.

  Psyllium zpomaluje vstřebávání sacharidů v tenkém střevě a snižuje riziko vzniku cukrovky a rakoviny tlustého střeva. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé i krátkodobé užívání.

  Psyllium slouží jako doplněk stravy a je obzvláště prospěšné pro správné zažívání. Psyllium má skvělé účinky na střevní floru, obsahuje rozpustnou vlákninu, která v trávicím traktu na sebe váže vodu z potravy, silně nabobtná ( zvětší svůj objem až 25x ) a vytváří měkký gel. Na zvýšení objemu reaguji střeva zvýšením aktivity a tím dochází k urychlení a usnadnění průchodu potravy trávicím traktem.

  Psyllium sestává téměř výhradně z hemicelulózy, která se v žaludku chová jako želé, stolice se stává vláčná, střevní peristaltika je stimulována a průchodnost střeva usnadněna. Vzniklý gel vstřebává toxické škodliviny, čímž snižuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva a konečníku Psyllium tiší podrážděné části trávícího traktu.Díky správnému zažívání také pomáhá odstranit kožní potíže, celkově zlepšuje kvalitu pleti, tlumí únavu i stres.

  Psyllium je vhodné i pro diabetiky.

  Rozpustná vláknina má skvělou schopnost snižovat glykemický index potravin, protože zpomaluje vstřebávání cukrů ze střeva do krve.

  Doporučený denní příjem vlákniny u dospělého člověka by měl být 30 g. Psyllium není návykové.

  Dávkování:1 – 2 x denně 5 – 6 kapslí vydatně zapít sklenicí vody, v případě problémů s konzumací kapslí je možný způsob rozříznout kapsli a vmíchat do jídla.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Psyllium Natural 100 kapslí PharmaLine

  Psyllium Natural 100 kapslí PharmaLine

  Psyllium Natural 100 kapslí PharmaLine

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: