BEZLEPEK

Vybraní výrobci

Nomina – cereální kaše lahodná 300g Zobrazit větší

Nomina – cereální kaše lahodná 300gR3702

Nomina – cereální kaše lahodná 300g

Více informací

53,60 Kč s DPH

 • Nomina – cereální kaše lahodná 300g.

  100% přírodní, bez mléka, přidaného cukru, konzervantů, aromat a barviv.

  bez lepku

  bezlepku.png

  Quinoa

  Je prastarou kulturní plodinou a řadíme ji mezi pseudoobiloviny (je podobná např. amarantu). Pro svou výživovou hodnotu bývá označována jako superpotravina. Ceněn je vysoký obsah bílkovin (vyžší než u jiných obilovin) se zastoupením všech esenciálních aminokyselin. Je také bohatým zdrojem hořčíku, vápníku, železa a zinku, vitamínu B2, kvalitních mastných kyselin a vlákniny. Má lahodnou chuť, je snadno stravitelná a přirozeně bezlepková.

   

  Čirok

  Tato přirozeně bezlepková plodina je zdrojem bílkovin, vlákniny, řady důležitých minerálů a vitamínů (B). Pro svůj obsah fytonutrientů jsou zkoumány jeho antioxidační a protizánětlivé účinky a jeho potenciál snižovat riziko vzniku nádorových či kardiovaskulárních onemocnění.

   

  Celozrnná rýže

  Díky zpracovaným obalovým vrstvám zrna obsahuje v porovnání s loupanou bílou rýží mnohem více vitamínů skupiny B, více cenných minerálních látek (železo, hořčík a fosfor) a samozřejmě vlákninu.

   

  Lněná vláknina

  Je moučka z odtučněných semínek lnu. Kromě optimálního poměru rozpustné a nerozpustné vlákniny je ceněna také pro svůj obsah nenasycených mastných kyselin, rostlinných bílkovin, vitamínů a minerálních látek.

  Bezlepková.

  Použité suroviny: Celozrnná rýže, čirok, červená quinoa, lněná vláknina.

  Výživové Hodnoty Energie 1610kJ/385kcal, Bílkoviny 12g, Sacharidy 78g, z toho cukry 0,5g, Tuky 2,1g, NMK 0,5g, Vláknina 3,2g, Sodík Max. 0,003g.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Nomina – cereální kaše lahodná 300g

  Nomina – cereální kaše lahodná 300g

  Nomina – cereální kaše lahodná 300g

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: