VHODNÉ I PRO DIABETIKY

Vybraní výrobci

Džem meruňky s výtažkem ze stévie sladké 360g Zobrazit větší

Džem meruňky s výtažkem ze stévie sladké 360gR3622

Džem meruňky s výtažkem ze stévie sladké 360g

Více informací

109,00 Kč s DPH

 • Džem meruňky s výtažkem ze stévie sladké 360g. 100%.

  Džem výběrový extra speciální.

  Složení: Meruňky, výtažek ze stévie sladké (steviolglykosidy), želírující látka pektin.

  Energetická hodnota na 100g - 166kJ/ 39kcal, bílkoviny 1,04g, Sacharidy 8,5g, Tuky 0g.

  Džem, který je vyroben ze stoprocentní masy ovoce v hotovém produktu, takže jeho ovocná složka tvoří 100% výrobku. Tato ovocná složka však není směsí různých druhů ovoce nebo ovocných koncentrátů, ale vždy jde o konkrétní jeden druh ovoce, z něhož je výrobek vyroben. Patentovaná receptura kde není přidáván žádný cukr a aby si džem zachoval svou sladkou chuť, je doslazen výtažkem ze stévie sladké. Tyto výrobky nejsou chemicky konzervovány, ani barveny a neobsahují kromě želírující látky jakákoli další aditiva nebo enzymy. Svěží barva, stejně tak jako podstatná část hodnotných látek z ovoce, jsou v džemu zachovány díky šetrné technologii za využití vakua, tudíž ovoce neprochází vysokou teplotou varu, která výrazně ničí jeho vlastnosti.

  Stévie sladká je původem jihoamerická rostlina, o níž se hovoří jako o rostlině budoucnosti a léku celosvětového problému obezity, neboť je schopna dosáhnout sladivosti zhruba 300x vyšší než běžný cukr. Sladidlo z ní získané je nekalorické, a protože jde o glykosid, nikoli o sacharid, je vhodné naprosto pro každého, a to včetně lidí trpících metabolickými poruchami tak závažnými jako je diabetes či celiakie. Díky 300x vyššímu účinku sladivosti je možné použít toto sladidlo jen v malých množstvích. Nepředstavuje tedy náhradu hmoty, což je téměř vždy nežádoucí. Konkrétně u džemů, které Vám nabízíme, můžeme docílit toho, že veškerý jejich obsah tvoří samé ovoce, protože ostatní se přidává jen v zanedbatelném množství. Výsledkem je pak produkt, který má nutriční hodnoty takřka stejné jako čerstvě dozrálé ovoce. Neobsahuje žádné přidané cukry, jen ty, které byly v samotném ovoci. Tím jsou docíleny takřka nezměněné senzorické vlastnosti produktu, neboť stévie podtrhuje vlastní chuť původního ovoce a výrobek je tak svěží, lehce stravitelný, nekalorický a nezatěžující zažívání, jako je tomu v případě potravin obsahujících cukr.

  Tyto produkty jsou doporučovány výživovými poradci lidem, kteří dbají o zdravý životní styl, a rodinám s dětmi. Diabetologové s nimi seznamují své pacienty, aby se nemuseli vzdávat tak běžné potraviny jako je ovocný džem.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Džem meruňky s výtažkem ze stévie sladké 360g

  Džem meruňky s výtažkem ze stévie sladké 360g

  Džem meruňky s výtažkem ze stévie sladké 360g

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: