KOSMETIKA

Vybraní výrobci

Pedicap SET olej OL 100ml+šampon ED 200ml TOPVETR2304

Pedicap SET olej OL 100ml+šampon ED 200ml TOPVET

Více informací

417,70 Kč s DPH

 • PEDICAP OL + ED - vlasový olej + šampón 

   
  PEDICAP OL - je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Lze jej také použít ke zlepšení kvality vlasů a pokožky hlavy. Vhodné při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy, výskytu lupů a při nadměrném maštění vlasů.. Neobsahuje insekticidy. Určen pro všechny typy vlasů a všechny styly úprav.

  PEDICAP ED slouží k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Bezpečný a účinný přípravek omezující výskyt vší ve vlasech. Lze jej také použít ke zlepšení kvality vlasů a mpokožky hlavy.Vhodné při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy, výskytu lupů a při nadměrném maštění vlasů.

  Dávkování: aplikujte dle potřeby na suché vlasy, nechte 7 minut působit a pak vlasy omyjte šampónem, důkladně vyčesejte přiloženým hřebínkem

  Balení: 100 ml + 200ml

  Doporučení!
  Pedicap OL aplikujte jednou týdně po dobu, než vlasy budou zcela bez hnid. Protože hnidy 100% nehubí žádný přípravek, musí se vyčesávat přiloženým hřebínkem nebo vybírat. Z hnid se líhnou tzv. nymfy, která se  opět hubí přípravkem Pedicap OL. Nymfa vajíčka neklade, ale během dvou až čtyřech týdnů dozrává v dospělce. Po aplikaci Pedicap OL vyperte povlečení, čepice, vyčistěte hřebeny.

  • Dostupnost 1-2 dny

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Pedicap SET olej OL 100ml+šampon ED 200ml TOPVET

  Pedicap SET olej OL 100ml+šampon ED 200ml TOPVET

  Pedicap SET olej OL 100ml+šampon ED 200ml TOPVET

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: