Domů

Vybraní výrobci

Čisté Ghí z colostra 595g 99,5%B0998

Čisté Ghí z colostra 595g 99,5%

Více informací

338,00 Kč s DPH

 • Čisté Ghí z colostra 595g 99,5%

  Colostrum je první mateřské mléko, které ihned po narození předává dětem a mláďatům nenahraditelné obranné látky a živiny nutné pro jejich zdravý vývoj. Jen díky colostru si novorozenci vytváří vlastní imunitní systém. Ve volné přírodě mláďata bez příjmu colostra nepřežijí.

  Colostrum má podle nejnovějších studií stejně příznivé účinky i na zdraví dospělých jedinců. V jejich těle působí jako imunomodulant, který napomáhá dosažení a udržení optimální úrovně imunity organismu. Pro komerční účely je nejčastěji využíváno colostrum kravské. Důvodem je jeho dostupnost a především také podobnost s prvním mateřským mlékem u člověka. Proto je také jeho výsledný účinek na lidský organismus prakticky stejný. Pro zpracování kravského colostra využíváme vždy jen přebytečné množství, které nově narozené telátko nespotřebuje.

  Co obsahuje?

  Colostrum je zejména bohatým přírodním zdrojem imunoglobulinů – bílkovin, které pomáhají organismu vytvořit si optimální hladinu imunity. Z nich největší význam má imunoglobulin třídy G. Má přirozenou schopnost posilovat obranyschopnost organismu před viry, bakteriemi a plísněmi. Colostrum dále obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálních látek, enzymů (například laktoferinu, který tělo chrání před působením virů a bakterií) a také složek podporujících růst a regeneraci buněk.

  Přínosy colostra pro zdraví

  Četné výzkumy potvrzují, že colostrum přispívá k budování vlastní imunity (autoimunity), pozitivně působí při onemocněních a nachlazeních, napomáhá překonávat infekce a působí jako ochrana proti většině druhů alergií. Má pozitivní vliv při regeneraci vyčerpaného organismu i při úpravě zažívání a poruchách trávení. Colostrum mimo jiné také pomáhá oddalovat projevy stárnutí organismu, a proto se stává plnohodnotnou součástí Anti-Aging medicíny.

  Výborné na pečení, vaření, do polévek a omáček. Dá se použít zevně, účinné proti akné.

  Bohaté na Vitamíny A,E a K.

  Napomáhá spalovat tuky a detoxikovat tělo.

  Udržuje zásadité prostředí - zabraňuje vzniku zánětu.

  Oproti klasickému přepuštěnému máslu má to z Colostra výrazně vyšší obsah:

  Vitamínu A ... na 100g 500% RDD

  Vitamínu E ... na 100g 30% RDD

  Vitamínu K ... na 100g 130% RDD

  *RDD - referenční denní dávka.

  Vysoký kouřový bod Ghí 200-250 stupňů Celsia

  S nízkým obsahem laktózy.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Čisté Ghí z colostra 595g 99,5%

  Čisté Ghí z colostra 595g 99,5%

  Čisté Ghí z colostra 595g 99,5%

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: