Domů

Vybraní výrobci

Káva s Ganodermou 100g skloB0709

Káva s Reishi 100g sklo

Více informací

248,00 Kč s DPH

 • Káva s Ganodermou (Reishi, Lesklokorka lesklá) - 100g sklo

  • s vysokým obsahem polysacharidů (min. 35%)
  • certifikovaní partneři v Asii a dodavatelé kvalitní instantní kávy z Brazílie
  • nejpřísnější potravinářské standardy
  • nejlepší cena a garantovaná kvalita
  • vyrobené v České republice
  • pravidelně testováno

  Doporučená příprava horkého nápoje
  2-3 lžičky do většího šálku (250ml), poloviční množství do menšího šálku (125ml).

  Složení: instantní káva 96%, Lesklokorka lesklá-Ganoderma lucidum 4%.

  Doporučené dávkování: 2 – 3 kávy šálky kávy denně.

  Skladování: Uchovejte v suchu a při běžné vlhkosti a teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

  Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

  Technologie a výroba

  Suroviny procházejí několikanásobnou kontrolou a testováním na zdravotní nezávadnost jak v Asii mezinárodně akreditovanou laboratoří NACC (China National Analytical Center, Guangzhou).

  V České republice jsou suroviny testovány při importu na všechny atributy zdravotní nezávadnosti Státní zemědělská a potravinářskou inspekcí (například plísně, na prokazatelný obsah polysacharidů ve  výrobcích min 35% a nepřítomnost těžkých kovů a dalších zdravotně závadných látek. O všech atestech jsou vytvářeny protokoly. Garance obsahu látek a zdravotní nezávadnosti.

  Při výrobě jsou dodržovány všechny hygienické standardy HACCP a výroba je řízení normou ISO 22000.

  Finální analýza a rozbory našich výrobků v jednotlivých šaržích pro náš zajišťuje moderní analytická laboratoř ALS Czech republic, které je členem mezinárodní skupiny ALS Limited.

  Naše výrobky nejsou geneticky modifikovány a jsou certifikovány certifikátem NON GMO.

  Informace a tvrzení o léčivých účincích hub: 

  Co říká současný výzkum?

  Houby a rakovina

  Stejně jako stará plechovka, která se roztaví a vyrobí se z ní nová, jsou i buňky v našem těle často recyklovány a nahrazovány. Každých několik dní specializované bílé krvinky buňky pohltí a rozloží je na části, které se použijí při budování nových, zdravějších buněk. Tato recyklace buněk je známá jako apoptóza, a když tento proces nefunguje správně, mohou vzniknout závažné problémy. Pokud jsou buňky vyráběny rychleji, než jsou pohlcovány, důsledkem může být růst rakovinných nádorů. Dobře fungující imunitní systém provádí apoptózu a brání rakovinným buňkám v růstu.

  Naše imunitní systémy jsou jako malé galaxie, kde zuří meziplanetární válka. Obranné buňky, jako NK buňky a makrofágy, v těle hledají mutované rakovinné buňky a vyvolají apoptózu, která zničí, co našly. Složité receptory rozpoznávají potenciálně nebezpečné buňky a pomocí elektrických signálů posílají zprávu do celého imunitního systému. Aktivují se enzymy, které katalyzují produkci miliard obranných buněk, které jsou schopné v těle rakovinné buňky vyhubit. Vysoký stav obranných buněk zaručuje, že zmutované buňky budou zničeny, než začnou pro náš organismus představovat skutečné riziko. Zdravá strava může naštěstí přispět k vytváření obranných buněk, takže rakovina ani nedostane příležitost se rozšířit.

  Betaglukany

  Houby jsou v centru výzkumu léčby rakoviny díky svému zjevnému vlivu na imunitní systém. Podle recenze publikované v Journal of Cellular Microbiology obsahují houby skupinu polysacharidů – dlouhých řetězců cukrů – známých jako beta-glukany, které podporují obranné mechanismy těla včetně apoptózy. Vědci z Ústavu pro infekční onemocnění a molekulární medicínu ukázali, že beta-glukany z různých hub se váží na čtyři různé receptory rozeznávající vzorce. Tak jako klíč pasuje do zámku, každý receptor přijímá jen jedinečnou skupinu beta-glukanů. Jakmile se molekula beta-glukanu naváže na receptor, aktivuje se daná dráha. Článek, který nedávno publikovali vědci z Bastyrovy univerzity a Minnesotské univerzity, ukázal, že beta-glukan polysacharid krestin (PSK), který se nachází v houbách reishi, se váže k receptoru TLR4 a aktivuje dráhu, která vede k vylučování bílkovinné molekuly, která doslova rozpouští membránu rakovinných buněk. Vědci z Katedry biofunkční chemie Univerzity v Kobe v Japonsku objevili, že beta-glukan získaný z houby shiitake má podobný protinádorový účinek jako PSK. A studie publikovaná v Journal of Leukocyte Biology v roce 2012[5] prokázala, že receptor dectin-1 uvolňuje růstový faktor bílých krvinek, který spouští produkci celé řady obranných buněk, když je navázaný na beta-glukany z hub. Výzkum způsobu, jakým různé beta-glukany aktivují důležité imunologické dráhy, naznačuje, že konzumace různých druhů hub může podpořit imunitní reakci na rakovinné buňky.

  Zatímco dříve zmiňovaný výzkum se soustředil na to, jak určité beta-glukany ovlivňují konkrétní dráhy, byly provedeny i pokusy, které zkoumaly široký účinek hub na rakovinný růst, prevenci a léčbu radiací. Journal of Immunopharmacology and Immunotoxicology publikoval data z pokusu provedeného v roce 1997[6], ve kterém byly myši krmeny silným karcinogenem a některé navíc houbami. Výskyt karcinomu močového měchýře se snížil o polovinu u myší, kterým byly podávány houby reishi a shiitake. Studie publikovaná v roce 2006 v Journal of Bioscience, Biotechnology, and Biochemistry prokázala, že výtažek houby reishi značně zvyšuje délku života myší, kterým byly implantovány nádory. Bylo provedeno více studií a všechny došly k závěru, že konzumace hub udržuje zdravou hladinu obranných buněk a zvyšuje imunologickou činnost. Ačkoli léčivé vlastnosti hub nebyly potvrzeny FDA, data z předních výzkumných ústavů a časopisů naznačují, že konzumace jedlých hub může značně snížit rakovinný růst a prodloužit délku života pacientů s rakovinou.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Káva s Ganodermou 100g sklo

  Káva s Ganodermou 100g sklo

  Káva s Reishi 100g sklo

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: