Domů

Vybraní výrobci

Sleva! Slim Pasta Fettuccine 270g nízkokalorické těstoviny Zobrazit větší

Slim Pasta Fettuccine 270g nízkokalorické těstoviny (9 kcal, 0 g sacharidů)B0208

Slim Pasta Fettuccine 270g nízkokalorické těstoviny

Více informací

71,73 Kč s DPH

84,73 Kč

-13,00 Kč

 • Slim Pasta Fettuccine 270g nízkokalorické těstoviny

  (9 kcal, 0 g sacharidů)

  Zdravá a nízkokalorická náhrada těstovin je vyrobená spojením ovesné vlákniny a bio mouky z rostliny konjak. Obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Pouze 9 kalorií na 100 gramů. Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu).

  Slim Pasta obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny a je přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl a skládá se prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiatici, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro dietní režim.

  Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců těstovin z konjakové mouky, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako společnost Eat Water.

  Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny.

  CO TO VLASTNĚ JE?

  Slim Pasta je úžasně zdravá a revolučně nízkokalorická náhražka těstovin a rýže. Je vyrobená spojením ovesné vlákniny a mouky z rostliny konjak. Obsahuje až o neuvěřitelných 94% kalorií méně než běžné těstoviny či rýže, a je přirozeným zdrojem glukomannanu - látky, používané ve výživových doplňcích na hubnutí. Účinky glukomannanu jsou ověřeny vědeckými studiemi.

  Konjak je tradiční asijskou potravinou používanou po staletí zejména v Japonsku. Zde je známá jako Konnyaku. Slim Pasta se prodává ve stovkách obchodů po celé Velké Británii a postupně se zabydluje v mnoha dalších zemích, například v Německu či Holandsku.

  Největší předností konjaku je, že vás opravdu zasytí. Přitom se jedná prakticky pouze o vlákninu, která jen projde organismem, pomůže vyčistit střeva a nemá téměř žádné kalorie. 

  Konjaková hlíza  Konjakove plantaze

   

  HISTORIE A KDO ZA SLIM PASTOU STOJÍ:

  Výrobcem Slim Pasta je společnost Eat Water. Tato společnost kombinací ovesné vlákniny a konjaku vytvořila světový unikát, který si nechala patentovat pod názvem Juroat(TM).

  Team společnosti Eat Water je světovým leaderem v oboru zdravého stravování a na zdokonalování Slim Pasta neustále pracuje. Potravina z jejich produkce má chuť a tvar téměř nerozeznatelný od běžných těstovin, čímž se výrazně liší od výrobků obsahující pouze konjak. Ve svém oboru nemají konkurenci. 

  www.eatwater.co.uk

   

  CO JE GLUKOMANNAN?

  Je rostlinný polysacharid získávaný z hlíz rostliny Amorphophallus konjak. Jako vláknina pektinového typu má mimořádně příznivé účinky na trávení a celkový metabolizmus, zejména zpomalení vstřebávání sacharidů z potravy a s tím související nižší hladiny glykémie po požití potravy. Některé zdroje uvádějí, že účinnost glukomananu na redukci tělesné váhy byla prokázána kontrolovanou klinickou studií. K. Koch, lidově konjak.

  Konjaková mouka je součástí mnoha běžných pokrmů v Číně, Japonsku i Koreji a je obecně považována za mimořádně zdravou složku potravy. Je po staletí přirozenou součástí stavy obyvatel Japonska. Přikládá se mu velký význam při regulaci vstřebávání tuků a cukrů a je jedním z příčin nízkého výskytu obezity a cukrovky v této zemi. Glukomanan patří mezi vlákniny pektinového typu, z čehož vyplývají i obdobné příznivé účinky na trávení a celkový metabolismus, je však jedinečný v tom, že jeho roztoky jsou mimořádně viskózní a viskozita klesá velmi pozvolna v závislosti na čase. Speciálními výrobními postupy lze zvýšit nejen viskozitu, ale také zlepšit vlastnosti, které mohou příznivě ovlivnit zdraví člověka. V tom se skrývá jedinečnost přípravku.

   

  JAKOU MÁ SLIM PASTA CHUŤ?

  Neutrální, téměř jako klasické těstoviny. Celkově je o něco málo hutnějsí než těstoviny, což je u zákazníků velmi vítané. Změkčení těstoviny lze ovlivnit delším vařením (podle chuti 5-20 minut). 

   

  MÁ SLIM PASTA KONKURENCI? MY SI TO NEMYSLÍME!

  Jsme naprosto přesvědčeni, že Slim Pasta je mezi ostatními konkurenčními výrobky nejvíce podobná standardním těstovinám a to chutí, tvarem i barvou. Společnost Eat Water vytvořila opravdu světový unikát. Již zmíněná patentovaná Juroat (TM) je vyrobena složitým technologickým postupem tak, aby v pokrmu zůstaly všechny živiny zachovány.

  AROMA PO OTEVŘENÍ

  Po otevření Slim Pasta ucítíte mírné aroma, což je naprosto v pořádku. Konjakové těstoviny se musí uchovávat v tekutině. Pro jejich konzervaci je používán přírodní konzervant - hydroxid vápenatý. Toto aroma se beze zbytku odstraní opakovaným omytím těstovin pod tekoucí vodou (2-3 krát).

  JAK DLOUHO SE SLIM PASTA VAŘÍ?

  Výrobky Slim Pasta se prodávají jako předpřipravené těstoviny, které stačí před konzumací jen ohřát (v mikrovlné troubě či na pánvi). Pokud se vám zdá konzistence příliš tuhá, můžete je několik minut vařit (5-20 minut).

  Velká Británie žije Slim Pastou.

  Velká Británie žije Slim Pastou.

  Velká Británie propadla hysterii kolem Slim Pasty. Ve Spojeném království patří tento produkt k nejpopulárnějším na trhu.  Již není důvod jíst obyčejné těstoviny, které obsahují až 400 kj na 100 gramů. Konečně se můžete chutně najíst a ještě tím podpoříte svůj hubnoucí proces a zdravý přístup k životu! 

  Proč je Slim Pasta skvělá pro vaše zdraví?

  Slim Pasta je revoluční potravinářský produkt, který NEOBSAHUJE sůl, lepek, tuk ani sacharidy. Je neuvěřitelné, že jej Evropa objevila teprve před několika lety!

  Slim Pasta se skládá prakticky jen z vlákniny a vody. Je tedy vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiaci a vegani. A samozřejmě je velice oblíbená mezi vegetariány.

  Jak Vám Slim Pasta pomůže zhubnout? 

   

   Slim PaHubnutísta obsahuje glukomannan, který je sám o sobě velmi zdravá látka prospívající našemu tělu.

  Naše Slim řada nabízí chutná jídla, která jsou schopna organismus zasytit až na dlouhé čtyři hodiny. Bio konjaková mouka zpomaluje trávení, proto je více než vhodná pro dietní režim  .

  Pokud se snažíte zhubnout, určitě se vyhýbáte sacharidům. Slim Pasta, Slim Noodles a Slim Rice mění všechno - tady žádné sacharidy nenajdete!

   

   

  Jedna stogramová porce Slim Pasta obsahuje pouze devět kalorií! V praxi to funguje tak, že během konzumace konjakových těstovin nebo rýže spálíte více kalorií, než přijmete. Není divu, že uvedení Slim Pasty na trh způsobilo doslova revoluci.

  Slim Pasta je vyrobena z Juroat (TM), tajné směsi bio konjacové mouky a komplexních ovesných vláken. Konjac sám o sobě není nic nového, ten je používán v Japonsku po celá staletí v různých variantách.

  Konjac má žvýkací texturu a je průhledný, zatímco Juroat (TM) má konzistenci blízkou běžným těstovinám. Juroat(TM) obsahuje glukomannan, který byl schválen Evropskou agenturou Food Standards jako možný nástroj pro hubnutí. Podle britských specialistů na redukci váhy, kteří tento výrobek maximálně propagují, je konzumace Slim Pasty ideálním způsobem, jak se zbavit přebytečných kil.

  Dietáři, kteří jedí Slim Pastu, se o této superpotravině vyjadřují v superlativech. Potvrzují, že se díky Slim Pastě zbavili přebytečných kil a to bez pocitu hladu!

  A co zdraví?

  Výrobci tvrdí, že konzumace Slim Pasta může pomoci snížit hladinu cholesterolu, omezit riziko vzniku srdečních onemocnění a mrtvice. Tyto výrobky jsou natolik populární, že v UK maloobchodní prodej zvládá jen stěží udržet krok s poptávkou. Jakmile se zásoby objeví na pultech obchodů, jsou téměř okamžitě vyprodány.

   

  V Londýně byly nejrychleji prodávaným novým produktem v loňském roce a to v nejpopulárnějším obchodě zaměřeným na zdravý životní styl - Holland & Barrett.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Slim Pasta Fettuccine 270g nízkokalorické těstoviny (9 kcal, 0 g sacharidů)

  Slim Pasta Fettuccine 270g nízkokalorické těstoviny (9 kcal, 0 g sacharidů)

  Slim Pasta Fettuccine 270g nízkokalorické těstoviny

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: