Domů

Vybraní výrobci

Lněné semínko mleté Natural 100 g Semix Zobrazit větší

Lněné semínko mleté Natural 100 g SemixB1138

Lněné semínko mleté Natural 100 g Semix

Více informací

19,00 Kč s DPH

 • Lněné semínko mleté Natural 100 g Semix

  Čisté mleté lněné semínko z pečlivě vybraných odrůd lnu s vysokým obsahem OMEGA-3. Lze konzumovat samostatně nebo přidávat do müsli, kaší, salátů, těst i jogurtu.

  Lněné semínko mleté Natural

  Natural znamená, že suroviny použité na výrobu Lněného semínka Natural byly zpracovány šetrným způsobem. Součástí receptury není žádné aroma, umělé barvivo, kyselina ani jiná přídatná látka.

  Složení: len setý (Linium usitatissimum). Výrobek může obsahovat stopy lepku, skořápkových plodů, mléka, vajec, sezamu a sóji. Baleno v ochranné atmosféře dusíku.
  Výrobek obsahuje 5 důležitých minerálních látek (vápník, hořčík, fosfor, zinek a železo) a je bez konzervantů a přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Jde o produkt s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin a vlákniny. Je prokázáno, že kyselina alfa-linolenová (z řady omega-3) přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, při přijmu 2 g této kyseliny denně. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro zachování pevného zdraví je nutné dodržovat zásady zdravého životního stylu a konzumovat zdravou a vyváženou stravu.


  Hmotnost: 100g

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Lněné semínko mleté Natural 100 g Semix

  Lněné semínko mleté Natural 100 g Semix

  Lněné semínko mleté Natural 100 g Semix

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: