VHODNÉ I PRO DIABETIKY

Vybraní výrobci

Yacon Root Naturalis - 100gR3872

Yacon Root Naturalis - 100g

Více informací

209,00 Kč s DPH

 • Yacon Root Naturalis - 100g. Kořenové hlízy yaconu jsou celosvětově ceněny pro vysokou koncentraci inulinu, polysacharidu. ?Konzumují ho převážně lidé trpící zažívacími problémy, diabetici lidé s oslabeným imunitním systémem. Fruktooligosacharidy kumulované v kořenových hlízách yaconu vykazují nízkou energetickou hodnotu.Toto balení Vám vydrží na cca 1,8 měsíce. Cena denní dávky je cca 3,1 Kč.
  střevní mikroflora | diabetes | zažívací problémy | vitalita
  Pěstitel
  Pěstitel Yacon Root Naturalis zaujímá v oblasti superpotravin významné postavení. Uznání odborníků dokládají získané certifikáty, oblibu uživatelů narůstající poptávka. Základem jeho dlouhodobého úspěchu je důraz na prvotřídní kvalitu produktů. Při své činnosti se ohlíží také na ekologickou stránku. Přírodní bohatství Peru využívá tak, aby nedocházelo k poškození krajiny.
  Výroba
  Ačkoli jsou kořenové hlízy yaconu vhodné pro konzumaci v syrovém stavu, značná část produkce určené pro vývoz obvykle bývá zpracovávána sušením do podoby plátků. Ty mohou být dále rozemlety v jemný prášek. Yacon Root Naturalis prochází šetrným procesem dehydratace, což zaručuje maximální množství uchovaných živin.
  Konzumace
  Dospělí konzumují 1 až 2 zarovnané čajové lžičky (1,5g-3g) 1-2x denně. Děti od 3 let - 1 zarovnaná čajová lžička (1,5g) 1x denně.
  Kořen rostliny yacon je vhodné konzumovat rozmíchaný v mléce, jogurtu či tvarohu. Lze přidat do cereálií, ovesných, krupicových či rýžových kaší. Výborně se hodí pro přípravu koktejlů, smoothie, ale také zmrzliny a desertů.
  Vitamíny a minerály ve 100 g:
  Vitamín C 6,4 mg
  Vápník 278,6 mg
  Sodík 92,9 mg
  Draslík 1164 mg
  Železo 2,6 mg
  Nutriční hodnoty ve 100 g:
  Energie 357 Kcal / 1495 kJ
  Sacharidy 85 g
  Tuky 0 g
  Vláknina 14 g
  Tip
  Podpořte přátelskou střevní mikrofloru konzumací yaconu. Svými probiotickými účinky je yacon alternativou jogurtů.

  • Dostupnost 2-3 dny

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Yacon Root Naturalis - 100g

  Yacon Root Naturalis - 100g

  Yacon Root Naturalis - 100g

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii: