VHODNÉ I PRO DIABETIKY

Vybraní výrobci

Guarana Naturalis - 100gR3871

Guarana Naturalis - 100g

Více informací

249,00 Kč s DPH

 • Guarana Naturalis - 100g. Guarana je ideálním produktem zejména v období se zvýšenou psychickou aktivitou a nutností udržení maximální koncentrace. Její semena resp. obsažený guaranin je druh kofeinu. Její užívání ovlivňuje paměť i psychickou pohodu?. Proto je velmi vyhledávaná zejména manažery či studenty při náročných zkouškách.Toto balení Vám vydrží na cca 1,8 měsíce . ?Cena denní dávky je cca 4,5 Kč. Guarana je ideálním doplňkem stravy zejména v období se zvýšenou psychickou aktivitou a nutností udržení maximální koncentrace. Její semena a v nich obsažený guaranin (druh kofeinu) jsou spolehlivým stimulantem organismu. První chemická analýza, která vedla k objevu této látky, byla provedena již v roce 1700 n.l.. Její užívání ovlivňuje paměť i psychickou pohodu. Pomalejší uvolňování guaraninu a jeho důkladnější vstřebávání umožní ve srovnání s kofeinem kávy dlouhodobější působení, což ocení zejména studenti i zástupci profesí, kde je vyžadována plná pozornost. Účinnost látky lze navíc ještě zvýšit kombinací s citronovou šťávou. Guarana je v neposlední řadě užívána v rámci redukčních diet. Ovlivňuje pocit plnosti a chuť k jídlu.
  Pěstitel
  Prioritou brazilského pěstitele Guarany Naturalis je špičková kvalita výsledného produktu. Pro zachování maximálního množství účinných látek jsou jednotlivé fáze jejího zpracování pečlivě a pravidelně kontrolovány. Guarana je spolu ostatními produkty řazenými do kategorie superpotravin vyvážena do celého světa, kde s perfektními výsledky prochází řadou testů kvality. Celosvětově narůstající obliba je oceněním důkladné péče věnované každé várce.
  Výroba
  Guarana Naturalis je získávána ze semen rostliny v češtině označované jako paulinie nápojná. Sběr semen volně rostoucí guarany je významným zdrojem příjmů domorodých obyvatel Amazonie. Šetrně usušená semena jsou pomleta tak, aby vznikl jemný prášek světle hnědé barvy.
  Konzumace
  Dospělí konzumují 1 až 2 zarovnané čajové lžičky guarany (1g-2g) 1-2x denně.
  Rozmíchejte ve vodě , ovocné či zeleninové šťávě. Výborně se hodí pro přípravu nápojů určených sportovcům. V menší míře ji lze přidávat také do kaší, energetických tyčinek nebo konzumovat s rozmačkaným banánem.
  Tip
  Účinnost guarany zvýšíte přidáním citronové šťávy.

  • Dostupnost 2-3 dny

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Guarana Naturalis - 100g

  Guarana Naturalis - 100g

  Guarana Naturalis - 100g

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: