RACIO

Vybraní výrobci

Syrovátka plus 500g MOGADOR Zobrazit větší

Syrovátka plus 500g MOGADORR1477

Syrovátka plus 500g MOGADOR

Více informací

50,50 Kč s DPH

 • Syrovátka plus 500g MOGADOR.

  * obsahuje kombinaci vitaminů a minerálů pro udržení kondice a zdraví

  * upravuje metabolismus, podporuje činnost jater

  * působí detoxikačně, zlepšuje přísun vápníku

  * ideální k aplikaci do koupele i pro revitalizaci pleti

  * zajišťuje rychlé a plynulé zásobení všech orgánu vitaminy a minerály

  Syrovátka Plus je obsahuje vyváženou kombinaci vitamínů a minerálů, která zajišťuje rychlé a plynulé zásobení všech orgánů potřebnými látkami a vybranými vitaminy. Obsažené vitaminy pozitivně působí na imunitní systém, čímž zvyšují obranyschopnost organismu a tím celkově pozitivně působí na psychický i fyzický stav člověka. Syrovátka Plus je ideální nápoj pro sportovce, protože dodává tělu mnoho důležitých látek a minerálů a přitom nezatěžuje organismus. Působí detoxikačně a podporuje činnost ledvin.

  Syrovátka je velmi důležitá také pro metabolismus, neboť čistí střeva a podporuje tvorbu střevní mikroflóry. Syrovátka Plus zlepšuje přísun vápníku do těla a rovněž podporuje činnost jater.

  Neobsahuje téměř žádné tuky a soli, na druhé straně však obsahuje mnoho kvalitních bílkovin, které jsou snadno stravitelné a podílí se na stavbě svalů. Také obsahuje draslík, který má na starosti zbavení organismu škodlivých látek a zajistí,aby bylo v buňkách přítomno dostatečné množství tekutiny

  Nápoj Syrovátka Plus je zejména vhodný jako alternativa kravského mléka, zvláště pro osoby odmítající pít mléko, sportovce, ženy v menopauze a při očistných, redukčních a detoxikačních kúrách. Vysoký obsah vitaminů skupiny B a vápníku má pozitivní vliv na stavbu kostí a zubů.

  Syrovátková koupelSyrovátka Plus je také ideální k použití do koupele. Vaše pokožka bude hladká a hebká, když do vany plné vody přimícháte 200 – 300g syrovátky Plus a v takto obohacené lázni budete 15 – 20 minut relaxovat. Syrovátka a obsažené vitaminy se intenzivní péčí postarají o Vaši pokožku. Skvěle ji vyhladí, zregulují její pH a podpoří přirozené regenerační schopnosti.Pro revitalizaci pletiSvěží a hladkou pleť budete mít po aplikaci masky ze třech lžíc syrovátkového prášku, který smícháte s teplou vodou tak, aby vznikla kaše. Následně naneste jako běžnou pleťovou masku. Necháte 10 – 15 minut působit, poté opláchnete. Syrovátka dodá pleti výživné a regenerační přírodní látky, nepostradatelné pro uchování hebkosti a pružnosti. Syrovátková maska dodá Vaší pleti mladistvý vzhled.K přípravě osvěžujícího nápoje rozmíchejte 2 polévkové lžíce (20 g) syrovátky ve 200 ml teplé vody. Pro přípravu studeného nápoje je vhodné použít mixér nebo šejkr.

  Z jednoho balení 500g získáte 5l nápoje.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Syrovátka plus 500g MOGADOR

  Syrovátka plus 500g MOGADOR

  Syrovátka plus 500g MOGADOR

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: