RACIO

Vybraní výrobci

Ovesná koupel 350g TOPNATUR Zobrazit větší

Ovesná koupel 350g TOPNATURR0731

Ovesná koupel 350g Topnatur

Více informací

169,00 Kč s DPH

 • Ovesná koupel 350g.

  Pro jemnou a citlivou pokožku. Pro velmi suchou a atopickou pleť. Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje. Ulevuje od svědění a podráždění. K podpůrnému ošetření pokožky. 100% přírodní extrakt z ovsa bez konzervačních přísad. Ovesná koupel je zcela přírodní produkt, který obsahuje pouze speciálně upravenou a tepelně ošetřenou jemně mletou ovesnou mouku.

  Použití ovesných koupelí má velice dlouhou historii potvrzenou dlouholetými zkušenostmi našich předků a doloženou vědeckými studiemi ústavů ze všech částí světa. Pomáhá při svědění kůže, uklidňuje při podráždění kůže. Uklidňuje pokožku po bodnutí hmyzem. Ovesná mouka v koupeli velice dobře zvláčňuje a hydratuje suchou kůži, která je potom mimořádně hladká a jemná.

  • Tepelně ošetřený 100% přírodní oves
  • Bez konzervačních přísad
  • Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje

  Použití ovesných koupelí má velice dlouhou historii potvrzenou dlouholetými zkušenostmi našich předků a doloženou vědeckými studiemi ústavů ze všech částí světa. Pomáhá při svědění kůže, uklidňuje při podráždění kůže. Uklidňuje pokožku po bodnutí hmyzem. Ovesná koupel velice dobře zvláčňuje a hydratuje suchou kůži, která je potom mimořádně hladká a jemná.

  Od 1. ledna 2008 je v dětských lečebnách Lázně Luhačovice zařazena nová procedura - ovesné koupele. Do konce února 2012 byla tato koupel ordinována 508 dětem s chronickým ekzémem. Z těchto 508 dětí mělo 54 dětí ovesnou koupel s konopným olejem. Ani v jednom případě nedošlo ke zhoršení ekzému. U 497 dětí došlo k výraznému zlepšení ekzému! Děti, které měly ovesnou koupel s konopným olejem, již nemusely použít žádné další oleje na promaštění kůže - jak rodiče těchto dětí, tak lékaři jsou s účinky ovesných koupelí velmi spokojeni!

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Ovesná koupel 350g TOPNATUR

  Ovesná koupel 350g TOPNATUR

  Ovesná koupel 350g Topnatur

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii: