RACIO

Vybraní výrobci

Špagety zeleninové Konjac v nálevu Perfect Dish BIO, 360 gR3624

Špagety zeleninové Konjac v nálevu 200 g PERFECT PASTA

Více informací

71,64 Kč s DPH

 • Špagety zeleninové Konjac v nálevu Perfect Dish BIO, 360 g

  Co je Perfect Pasta (Shirataki nudle)?

  PERFECT PASTA JE 100% PŘÍRODNÍ ZELENINOVÁ ALTERNATIVA TĚSTOVIN!  ZELENINA KONJAK UPRAVENÁ DO TVARU TENKÝCH ŠPAGET! 

  PERFECT PASTA (SHIRATAKI NUDLE) NEOBSAHUJE CUKR, TUK, LEPEK! ALE OBSAHUJE VELKÉ MNOŽSTVÍ ROZPUSTNÉ VLÁKNINY A JEN 12KCAL VE 100G! PERFECT PASTA JE POKRM, KTERÝ ZMĚNÍ VÁŠ JÍDELNÍČEK!

  Perfect Pasta se vyrábí z kořene Konjac (konjak), který roste v jihovýchodní Asii. Konjaková houba obsahuje rozpustný polysacharid Glucomanan, antiaging polyfenoly a další antioxidanty omlazující organismus a udržující stíhlost.

  Složení Perfect Pasta: 96% vody a 3,8% konjac. 

   Pro koho je Perfect Pasta (SHIRATAKI NUDLE) určena?

  Perfect Pasta je určena všem!
  • Těm, komu záleží na zdravém životním stylu a štíhlé linii.
  • Diabetikům, vegetariánům, celiakům, kteří chtějí obohatit svůj jídelníček.
  • Sportovcům, kteří mají dietní režim.

  Navíc! Zázračná Perfect Pasta je tou pravou volbou pro lidi s vysokým cholesterolem a pro ty, kdo musí držet bezlepkovou dietu!

   

  Jak Perfect Pasta funguje?

  Perfect Pasta - Glukomanan - v žaludku zvětšuje svůj objem a bylo prokázáno, že napomáhá stabilizaci hladiny cukrů v krvi, potlačuje „chutě“, pocit hladu a přejídání. Perfect Pasta na sebe váže tuky, čímž umožňuje hubnutí. Zabraňuje ukládání cukru v tukových zásobách a rovněž vstřebávání tuků. Výzkumy prokázaly, že vláknina Glukomanan obsažená v Perfect Pasta, napomáhá ke snížení cholesterolu a krevního tlaku.

  Uvaříte své oblíbené jídlo a běžné - vysocekalorické těstoviny - nahradíte Perfect Pastou. 

  NEMĚŇTE SVÉ NÁVYKY! ZMĚŇTE PŘÍLOHU! UVAŘTE SI PERFECT PASTA!

  JAK SE PERFECT PASTA (SHIRATAKI NUDLE) PŘIPRAVUJÍ?

  Perfect Pasta vyjměte z obalu, rozštříhněte pytlík a vylejte nálev. Perfect Pasta propláchněte proudem horké vody.

  Nyní by se Perfect Pasta dala jíst. Sama o sobě ale nemá žádnou specifickou chuť, není ani slaná. Použijte tedy své oblíbené koření, bylinky, či jen přidejte do omáček, polévek... Perfect Pasta přejímá chuťě a barvu ingrediencí, s kterými se připraví. Nemusíte vařit! Stačí prohřát na pánvi, v páře, polévce!

  Certifikáty kvality

  Obsah Perfect Pasta je pravidelně kontrolován u renomované České laboratoře ALS.

  Výsledky testů si můžete ověřit v tomto dokumentu ALS vysledky-testu.

  Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou vyráběny dle nejvyšších kvalitativních standardů platných v EU: Certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE, KOSHER CERTIFICATE

  Požadavky HACCP

  Norma přebírá požadavky již dlouhodobě používaného předpisu HACCP (Codex Alimentarius). Jedná se o systém preventivních opatření (kritických kontrolních bodů) pro zajištění zdravotní nezávadnosti potravin a pokrmů během všech postupů od výroby po prodej konečnému spotřebiteli, tj. při výrobě, zpracování, skladování, manipulaci, přepravě a maloobchodní distribuci. Zaměření je spíše na prevenci biologických, chemických a fyzikálních rizik než kontrolu hotových výrobků.

   

  Výzkum

  V rámci výzkumu na obézních pacientech, kterým byl podáván doplněk vlákniny Glukomananu. Byli požádáni, aby nijak neměnili své stravovací či životní návyky, byl potvrzen výrazný rozdíl mezi zkoumanými pacienty, kteří dostávali vlákninu a těmi, kteří dostávali placebo. Největší změny byly zaznamenány v hmotnosti, hladině cholesterolu, LDL cholesterolu a triglyceridu – u skupiny, která dostávala Glukomanan, byl zaznamenán hmotnostní úbytek za období 8 týdnů 2,5 Kg. Zatímco úbytek hmotnosti u placebo skupiny byl za období 8 týdnů pouhých 0,7 kg! Rozdíl mezi oběma skupinami je skutečně obrovský!

  Zároveň bylo zjištěno, že ve skupině, která dostávala Glukomanan, došlo za 4 týdny ke snížení hladiny cholesterolu o 20,9mg/dl, zatímco skupina s placebem zaznamenala nárůst hladiny cholesterolu o 5.9mg/dl (International Journal of Obesity, 1984, Účinky Glukomananu na obézní pacienty, klinická studie).

  Ve skupině 63 lidí, kteří dostávali rozpustný konjac glucomanan, došlo ke snížení koncentrace cholesterolu o 10%, LDL cholesterolu o 7,2%, triglyceridu o 23% a došlo rovněž ke snížení systolického krevního tlaku o 2,5% (American Journal of Clinical Nutrition, 1995, Účinky krátkodobého podávání konjac glucomananu na sérum cholesterolu u zdravé populace).

  Rovněž průzkumy na diabetických pacientech prokázaly, že podávání Glukomananu snížilo hladinu glukózy v krvi, aniž by došlo ke změnám hladiny inzulinu. Dlouhodobé a pravidelné podávání Glukomananu vedlo ke snížení hladiny glukózy v krvi a zabránilo růstu hladiny LDL chlesterolu. (J Med Assoc Thai, 2007, Glycemic and Lipid Response to Glucomanan in Thais with Type 2 Diabetes Mellitus).

  Hmotnost balení:360 g čistá hmotnost, čistá hmotnost po odkapání 200 g
  Složení:Složení: 96% vody, 3,8% bio konjaková mouka (obsahu glukomanan), přírodní látka E526
  Nutriční hodnoty na 100 g:Energeticka hodnota < 12 kcal; Tuky < 0,1 g, Dostupné sacharidy < 0,1 g (z toho cukry 0 g); Vláknina 2,5 g; Bílkoviny < 0,3 g
  Příprava:1. Otevřete obal, vylejte vodu a Perfect Dish propláchněte horkou vodou. Perfect Dish tvar špagety můžete pro příjemnější konzumaci pokrájet. 2. přidejte ke své oblíbené omáčce, do salátu, osolte, okořeňnte dle chuti a prohřejte na pánvi a podávejte. Prohřát je možné také povařením 1-2 minuty v horké vodě. át na pánvi a můžete servírovat. 3. Pokud chcete svoje Perfect Dish vylepšit, přidejte si k jídlu ingredience dle vašeho oblíbeného receptu.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Špagety zeleninové Konjac v nálevu Perfect Dish BIO, 360 g

  Špagety zeleninové Konjac v nálevu Perfect Dish BIO, 360 g

  Špagety zeleninové Konjac v nálevu 200 g PERFECT PASTA

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: