RACIO

Vybraní výrobci

Cedevita grep 2,5L Zobrazit větší

Cedevita grep 2,5LR3600

Cedevita grep 2,5L

Více informací

66,00 Kč s DPH

 • Cedevita grep 2,5L. 

  Cedevita je multivitamin nápoj patřící do kategorie doplňků stravy, jiný je však v tom, že zcela kompenzuje nedostatek vitamínů ve výživě. Obsahuje 9 vitamínů (B komplex, C a E), nezbytné pro vyvážené fungování těla.

  Vitaminové částky v Cedevitě jsou přizpůsobeny každodenní potřeby.Cedevita je vhodný pro všechny věkové kategorie a kategorie: ženy, muži, děti, mladší a starší osoby, profesionální a rekreační sportovce, fyzicky méně aktivní lidi, ty, kteří jsou nemocní ...

  Pro děti vyrábíme Cedevita Kids které spolu s vitamíny obsahuje vápník - jeden z nejdůležitějších minerálů v našem organismu.Sklenice tohoto nápoje obsahuje 30% doporučené denní dávky vitamínů a 15% doporučené denní dávky vápníku.

  Smíchání s vodou Cedevita vždy poskytuje zdravé občerstvení a je zvláště vhodný pro lidi se špatnými stravovacími návyky (nedostatek ovoce a zeleniny, a vyhýbají se některým potravinám), pro vegetariány (absence červeného masa v naší stravě způsobuje nedostatek vitaminu B skupiny - B1, B6, B12, niacin, kyselina listová a). Cedevita má příznivý vliv na posílení imunitního systému a obnovení energie, je tak vhodná při zvýšené fyzické nebo duševní činnosti.

  Věděli jste, že ve srovnání s perlivými nápoji, koncentráty a sirupy, Cedevita obsahuje nejmenší množství cukru?

  Například, sklenice Cedevita obsahuje o 40% méně cukru než sklenici limonády. Pouze nápoje, které jsou "light" obsahuje méně cukru než Cedevita, ale jen proto, že používají umělá sladidla. Kromě toho, ve srovnání s jinými druhy nápojů, Cedevita neobsahuje žádné konzervační látky. Pokud jde o množství sacharidů a energetickou hodnotu, Cedevita je skoro jako mrkvový džus!

  Aby bylo možné uspokojit i vybíravé zákazníky, Cedevita multivitamínové nápoje obsahují přírodní ovocné aroma.

  Vitamíny v granulích zachovávají své vlastnosti až do okamžiku spotřeby.

  Bez přidaných konzervačních látek nabízí Cedevita osvěžující nápoj a rychlejší absorpci ve srovnání s jinými nápoji, které často zvyšují žízeň a způsobit pocit pálení v žaludku.

  Díky přítomnosti v milionech domácností, Cedevita se stala synonymem pro osvěžující, zdravé a oblíbeného nápoje. Za 40 let existence již mnoho generací vyrostlo na Cedevitě. Loajalita zákazníků je navíc potvrzena také díky nejdůležitějších systémů jakosti, jako je ISO 9001 a 14000, HACCP a IFS, a prostřednictvím Superbrands a Trusted Brands titulů, které Cedevita stále vyhrává rok co rok v kategorii vitaminových přípravků.

  Cedevita Vám nabízí osvěžující a zdravý požitek na dosah ruky!

  Příprava: 2 lžíce (19g) vsypte do 250ml st. vody a promíchejte. Doporučená denní dávka, dospělí 3x denně, děti 1x denně, by neměla být překročena.

  Složení: cukr, kyselina citronová, regulátor kyselosti (jedlá soda), přírodní ovocné aroma, barvivo (E160e), vitamin C, vitamin E, niacin, zahušťovadlo (E414), pantothenan vápenatý, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12 a kyselina listová.

  • Dostupnost 2-7 dní

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Cedevita grep 2,5L

  Cedevita grep 2,5L

  Cedevita grep 2,5L

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: