RACIO

Vybraní výrobci

Vločky pšeničné Bio CLR0167

Vločky pšeničné Bio CL

Více informací

15,38 Kč s DPH

 • Bio vločky pšeničné BIO. 250g.

  V celém zrnu pšenice se nacházejí důležité živiny – včetně vlákniny. Pšeničné vločky se získávají tak, že se obilné zrno navlhčí v páře a pak se lisuje. Obilné vločky si uchovávají většinu cenných látek – sacharidy, rostlinné bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny, minerální látky, vitamíny i vlákninu. Pšenice zůstává základem výživy člověka a poskytuje potravu většímu počtu obyvatel planety než kterákoliv jiná plodina.

  Složení: Vločky pšeničné, produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

  Návod k přípravě: Pšeničné vločky můžete konzumovat buďto syrové nebo opražené, povařené či spařené horkou vodou nebo (sójovým) mlékem. Můžete k nim přidat ořechy a semena, sušené ovoce nebo med, použít je při přípravě müsli nebo granoly. Výborné jsou i s jogurtem. Při kuchyňské úpravě je můžete použít jako přílohu, zavářku do polévky, po rozemletí jimi můžete nahrazovat mouku při pečení moučníků a slaného či sladkého pečiva. Výborné jsou při přípravě karbanátků, k přípravě placiček atp.

  Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1199 kJ/285 kcal. Bílkoviny: 12 g. Sacharidy: 57 g. Tuky: 1,9 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): 5,9 mg železa (42 % DDD), 90 mg hořčíku (30 % DDD), 0,12 mg vitamin A (15 % DDD)

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Vločky pšeničné Bio CL

  Vločky pšeničné Bio CL

  Vločky pšeničné Bio CL

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: