RACIO

Vybraní výrobci

Ostropeřcový olej 250 ml Premium Hanys Zobrazit větší

Ostropestřcový olej 250 ml Premium HanysR1789

Ostropestřcový olej 250 ml Premium Hanys

Více informací

199,00 Kč s DPH

 • Ostropestřcový olej 250 ml Premium Hanys

  Ostropestřec mariánský olej je dalším oblíbeným produktem získaným z rostliny zvané ostropestřec mariánský. Olej se lisuje přímo z jejích plodů, jako panenský olej. Ostropestřecový olej se nejčastěji lisuje za studena. Jedině tak totiž mohou být zachovány všechny účinné látky z rostliny ostropestřec mariánského. Tento olej je opravdu unikátní. Skvěle ale působí i v kombinaci s dalšími přírodními produkty. Jejich jednotlivé účinky by měly být velmi prospěšné pro lidský organismus a měly by se vzájemně doplňovat.

  .

  V kuchyni:

  Tento olej se v kuchyni používá výjimečně a to většinou jako doplněk stravy

  Pro regeneraci organismu a zdraví životní styl:

  Ostropestřec je vhodný na vnější i vnitřní použití. Má prokazatelné pozitivní účinky na náš organismus – na naše játra. Kdy je tedy vhodné ostropestřec mariánský užívat? Jako prevence ostropestřec poskytuje ochranu před ztučněním jater. Je možné ho užívat i po zánětu jater či při dalších nemocech, které játra postihují. Obecně se udává, že ostropestřec pomáhá v boji s mononukleózou a žloutenkou. Funguje i na cirhózu, při otravách způsobených léky a je vhodný i pro odbourávání následků chemoterapie. Kromě jater Ostropestřec mariánský působí pozitivně i na žlučník. Je vhodný pro zlepšování jeho funkcí a je též účinný i při depresích a bolestech hlavy. Pokud se stravujete nezdravě, též můžete ostropestřec vyzkoušet, abyste omezili riziko zanášení jater. Ostropestřec dále také snižuje projevy alergií, pomáhá na různé kožní problémy a na nízký tlak.

  Ani při dlouhodobém užívání ostropestřce nedochází k vedlejším účinků. Jedná se totiž o stoprocentně přírodní produkt

  Balení:

  Ostropestřecový olej HANYS plníme do obalu z tmavého skla, opatřeného olejovou nálevkou a šroubovým uzávěrem o objemu 0,25l.

  Dávkování:

  Ostropestřec mariánský olej se užívá v čtrnácti až dvacetidenní kúře, během které se dávkuje jedna až dvě lžičky oleje denně, a to ráno nalačno či večer před spaním. Ostropestřec mariánský olej je vhodný pro vnitřní i vnější použití

  • Dostupnost na dotaz

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Ostropestřcový olej 250 ml Premium Hanys

  Ostropestřcový olej 250 ml Premium Hanys

  Ostropestřcový olej 250 ml Premium Hanys

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii: