EKODROGÉRIE

Vybraní výrobci

ECOVER ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5 l Zobrazit větší

ECOVER ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5 lR2904

ECOVER ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5 l

Více informací

258,00 Kč s DPH

 • ECOVER ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5 l

  Ekologický tekutý prací prostředek Ecover. Prádlo účinně vypere a krásně provoní. Vhodný i pro citlivější pokožku.

  Koncentrovaný tekutý prací prostředek Ecover vypere barevné i bílé prádlo. Pere efektivně i při nižších teplotách. Prací prostředek účinně vypere odolnou špínu a skvrny různého druhu už při 30 °C a přitom zachová zářivé barvy vašeho oblečení. S tekutým pracím prostředkem od ECOVERU šetříte energii, peníze a samozřejmě i planetu Zemi.

  Prostředek na praní prádla je stejně jako všechny výrobky od firmy ECOVER vyrobený na rostlinné a minerální bázi. Neobsahuje ropné složky ani optické zjasňovače, chemikálie, které odrážejí světlo.Prostředek je bez parfemace, takže je vhodný i pro velmi citlivou či alergickou pokožku. Můžete ho také provonět prá kapkami svého oblíbeného éterického oleje a dodat mu unikátní vůni, která bude vonět právě vám. Přípravek je biodegradabilní a není testovaný na zvířatech. Je balený ve 100% recyklovatelných obalech včetně uzávěrů.

  Složení

  5-<15 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, enzymy. Další: voda, citronan sodný, denaturovaný alkohol, glycerol, polypropylen tereftalát, trisodium ethylenediamine disuccinate, Kyselina mléčná. VAROVÁNÍ: H319 - Způsobuje vážné podráždění očí. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 - Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě nutnosti lékařské péče u sebe mějte obal nebo etiketu produktu.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  ECOVER ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5 l

  ECOVER ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5 l

  ECOVER ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5 l

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: