Domů

Vybraní výrobci

VEGAN eggie 200g Topnatur náhrada vajec Zobrazit větší

VEGAN eggie 200g Topnatur náhrada vajecB1083

VEGAN eggie 200g Topnatur náhrada vajec

Více informací

53,75 Kč s DPH

 • VEGAN eggie 200g Topnatur náhrada vajec

  • Kdo by nemiloval vůni čerstvě upečených muffinů. Nyní můžete péct vaše oblíbené moučníky i bez vajec a laktózy. Vyzkoušejte naši náhradu vajec do dezertů, omáček, koblížků či palačinek a uvidíte jak snadné to je.
  • Vegan Eggie můžete použít jak na sladko, tak i na slano, fantazii se meze nekladou.
  • Vegan Eggie neobsahuje lepek, kasein ani laktózu a je vyroben z geneticky nemodifikovaných surovin. 
  • Vhodný pro vegany.

  Sušená náhrada vajec v prášku pro přípravu moučníků, omáček, koblih, palačinek a dalších jídel. Jedno balení obsahuje až 20 vajec. Všestranně použitelný v kuchyni při obalování zeleniny a dalších surovin. Vegan Eggie neobsahuje lepek, kasein ani laktózu.

  Kdo by nemiloval vůni čerstvě upečených muffinů. Nyní můžete péct vaše oblíbené moučníky i bez vajec a laktózy. Vyzkoušejte naši náhradu vajec do dezertů, omáček, koblížků či palačinek a uvidíte jak snadné to je. Vegan Eggie můžete použít jak na sladko, tak i na slano, fantazii se meze nekladou. Vegan Eggie neobsahuje lepek, kasein ani laktózu, je vyroben z geneticky nemodifikovaných surovin a je vhodný pro vegany.

  Doporučený návod k přípravě: Prošleháním 10g Vegan Eggie (cca 1 polévková lžíce) a 40ml vody nahradíme 1 vejce, anebo promícháním 10g Vegan Eggie s 20ml vody nahradíme 1 žloutek. Před vlastním použitím není nutné samostatné rozpouštění.

  Fakta: Kdo by nemiloval vůni čerstvě upečených muffinů. Nyní můžete péct vaše oblíbené moučníky i bez vajec a laktózy. Vyzkoušejte naši náhradu vajec do dezertů, omáček, koblížků či palačinek a uvidíte jak snadné to je. Vegan Eggie můžete použít jak na sladko, tak i na slano, fantazii se meze nekladou. Vegan Eggie neobsahuje lepek, kasein ani laktózu, je vyroben z geneticky nemodifikovaných surovin a je vhodný pro vegany.

  Složení přípravku: Kukuřičná mouka, maltodextrin, sójová mouka plnotučná, sójový lecitin, extrakt ze světlice barvířské.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  VEGAN eggie 200g Topnatur náhrada vajec

  VEGAN eggie 200g Topnatur náhrada vajec

  VEGAN eggie 200g Topnatur náhrada vajec

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: