Domů

Vybraní výrobci

Zdravá snídaně banán a fíky 78g bez lepku Zobrazit větší

Zdravá snídaně banán a fíky 78g bez lepkuB0689

Zdravá snídaně banán a fíky 78g bez lepku

Více informací

33,10 Kč s DPH

 • Zdravá snídaně banán a fíky 78g bez lepku

  Snídaně je základ, a to nejen při hubnutí. Zdravá snídaně od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričními specialisty, který obsahuje vyváženou skladbu komponentu. Základní složka je jemně mletá ovesná kaše. Snídaně je dochucena výběrem ručně krájeného prémiového sušeného ovoce. Toto ovoce je nesířené. Zdravá snídaně nastartuje Váš ranní metabolismus a zajistí Vám dostatek energie a vitality po celé dopoledne. Tento produkt je vyvinut tak, abyste si zdravou snídani mohli připravit během pár minut. Přejeme dobrou chuť.

  Sušenými plody obsažené ve snídani jsou banán a fíky.

  Složení: ovesné vločky 48,8 g(bezlepkové), ovesné vločky Jumbo 13 g (bezlepkové), kokosový cukr 1,2 g, banán 10g a fíky 5g.

  Upozornění pro zákazníka: při výrobě byl použit kokosový cukr, který má nízký glykemický index. S ohledem na uchování vysokých nutričních a enzymatických hodnot nejsou ovesné vločky tepelně upraveny. Toto může způsobit, že je produkt mírně nahořklý. Z tohoto důvodu doporučujeme výrobek dosladit medem, javorovým sirupem nebo dalšími podobnými přírodními sladidly. Touto úpravou a složením si ovesná kaše zachovává své přírodní vlastnosti, které jsou prospěšné pro Vás organizmus.

  Návod na přípravu: směs zalejte vroucí vodou nebo mlékem/180 ml/, zamíchejte a nechejte 2 min. stát.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Zdravá snídaně banán a fíky 78g bez lepku

  Zdravá snídaně banán a fíky 78g bez lepku

  Zdravá snídaně banán a fíky 78g bez lepku

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: