Domů

Vybraní výrobci

Golden Berries Naturalis BIO - 250g Zobrazit větší

Golden Berries Naturalis BIO - 250gB0568

Golden Berries Naturalis BIO - 250g

Více informací

239,00 Kč s DPH

 • Golden Berries Naturalis BIO - 250g

  Golden Berriesjsou ceněné pro značný obsah látek příznivých na vitalitu. Jsou bohatým zdrojem vitaminu C, jehož dostatečný přísun je nezbytný pro obranyschopnost organismu či správnou funkci nervového systému. V porovnání se syntetickými přípravky navíc jeho zužitkovatelnost pro tělo, vzhledem k přírodnímu původu stoupá

  BIO
  GMO FREE
  VEGAN
  KOSHER

  Certifikace

  OrganicEU BIOVeganRAW
   

  Pěstitel

  Pěstitel Golden Berries Naturalis zaujímá v oblasti superpotravin významné postavení. Uznání odborníků dokládají získané certifikáty, oblibu uživatelů narůstající poptávka. Základem jeho dlouhodobého úspěchu je důraz na prvotřídní kvalitu produktů. Při své činnosti se ohlíží také na ekologickou stránku. Přírodní bohatství Peru využívá tak, aby nedocházelo k poškození krajiny.¬

  Výroba

  Golden Berries Naturalis neprocházejí složitým výrobním procesem. Nejsou uměle dobarvovány ani doslazovány. Žlutooranžový plod mochyně peruánské je pouze vyjmut z kalichu ve tvaru lampionu, omyt a usušen. Výsledkem je 100% přírodní pochoutka plná vitaminů a dalších hodnotných látek.

  Konzumace

  Dospělí konzumují 1 zarovnanou polévkovou lžíci (cca 20g) 1-2x denně. Pro děti od 3 let je vhodná 1 zarovnaná polévková lžíce (cca 20g) 1x denně.

  Příjemná sladkokyselá chuť činí z Golden Berries ideální ingredienci pro přípravu desertů a salátů z ovoce. S úspěchem je lze zpracovávat do podoby džemů, koktejlů a smoothie. Vhodná je také kombinace s cereáliemi či ořechy při přípravě snídaňových směsí. Golden Berries v neposlední řadě oceníte jen tak, jako zdravou, lehkou svačinku.

  Nutriční hodnoty

  Nutriční hodnoty ve 100 g
  Energie1197 kJ / 286 kcal
  Tuky0 g
  z toho nasycené0 g
  Sacharidy61 g
  z toho cukry9 g
  Bílkoviny7 g
  Sůl0,02 g
  Vláknina11 g

  Tip

  Golden Berries můžete použít všude tam, kde jste zvyklí používat hrozinky.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Golden Berries Naturalis BIO - 250g

  Golden Berries Naturalis BIO - 250g

  Golden Berries Naturalis BIO - 250g

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii: