Domů

Vybraní výrobci

Konopná mast na svaly a kouby, 100 ml ZZ Zobrazit větší

Konopná mast na svaly a kouby, 100 ml ZZB0497

Konopná mast s konopným výtažkem je skvělá svaly a klouby. 100% přírodní - bez ropných produktů, palmového oleje. Obsahuje CBD.

Více informací

239,00 Kč s DPH

 • Konopná mast na svaly a kouby, 100 ml  ZZ

  Konopná mast na svaly a klouby je vyrobená tradiční domácí recepturou obsahuje výtažek z konopí. Mast tak obsahuje podíl CBD, které je známo pro své protizánětlivé a harmonizační účinky. Příznivé účinky masti na svaly a klouby jsou dále podpořeny obsahem kostivalu lékařského a chilli. Konopná mast obsahuje včelí vosk a lanolin. Jedná s 100% přírodní produkt bez jakýchkoliv chemických či ropných sloučenin.

  • s kostivalem a chilli
  • bambucké máslo a přírodní lanolin
  • podle domácí receptury

  Složení konopné masti 

  Lanolin, Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Leaf Extrakt, Butyrospermum Parkii Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja Oil, Cera Alba, Calendula Officinalis Flower Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin 

  Použití konopná masti

  Konopná mast s přídavkem kostivalu a chilli má mírně prohřívací účinky. Masáž namáhaných svalů a zad přispívá k pocitu úlevy. Prokrvení kůže a rozhýbání v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti. Osvědčená pomoc pro sportovce, seniory a těžce pracující.

  OBSAHUJE CHILLI! Neaplikujte v blizkosti oči, sliznic a slabin. Po natření si umyjte důkladně ruce mýdlem.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Konopná mast na svaly a kouby, 100 ml ZZ

  Konopná mast na svaly a kouby, 100 ml ZZ

  Konopná mast s konopným výtažkem je skvělá svaly a klouby. 100% přírodní - bez ropných produktů, palmového oleje. Obsahuje CBD.

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: