Domů

Vybraní výrobci

Fit-day Smoothie Grape-Banana-Apple 600 gB0193

Fit-day Smoothie Grape-Banana-Apple 600 g

Více informací

541,00 Kč s DPH

595,00 Kč

-54,00 Kč

 • Fit-day Smoothie Grape-Banana-Apple 600 g

  BEZ GMO | 100% NATURAL | BEZ ALERGENŮ | VEGAN | BEZ PŘIDANÉHO CUKRU | BEZ LEPKU


  Fit-day plant based smoothie je kombinací přírodního zdroje bílkovin z hrachu a rýže se 100% sušeným ovocem. Ve Fit-day smoothie se snoubí lahodná chuť banánu, jablek a hroznů. Je ideální na přípravu snídaňových nápojů pro celou rodinu. Dodává dlouhodobý pocit sytosti a je lehce vstřebatelný. Jedna dávka dodá vašemu tělu 12,7g kvalitní bílkoviny ze 100% přírodních surovin, bez lepku, alergenů a přidaného cukru. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, takže je vhodný i pro sportovce s vysokým energetickým výdajem. Řada produktů Fit-day byla vyvinuta pro všechny, co skutečně chtějí jíst zdravě a dát tělu to nejlepší.

  Fit-day plant based smoothie je kombinací přírodního zdroje bílkovin z hrachu a rýže se 100% sušeným ovocem. Ve Fit-day smoothie se snoubí lahodná chuť banánu, jablek a hroznů. Je ideální na přípravu snídaňových nápojů pro celou rodinu. Dodává dlouhodobý pocit sytosti a je lehce vstřebatelný. Jedna dávka dodá vašemu tělu 12,7g kvalitní bílkoviny ze 100% přírodních surovin, bez lepku, alergenů a přidaného cukru. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, takže je vhodný i pro sportovce s vysokým energetickým výdajem.

  Fit-day je pro všechny, kdo skutečně chtějí jíst zdravě a dát tělu to nejlepší. NON GMO, 100% NATURAL, ALERGEN FREE, VEGAN, NO SUGAR ADDED. Obsah ovoce 50 %.

  Doporučené dávkování: Použijte dvě odměrky (dohromady 30 g). V balení se nachází 20 porcí. Užívejte 1-2 krát denně pro obohacení Vašeho jídelníčku o bílkoviny a důležité sacharidy nebo jako příjemný start vašeho dne. Vhodné pro doplnění doporučené denní dávky bílkovin, která je přibližně 50 g pro dospělé a děti od 4 let.

  Návod k použití: K přímé spotřebě naplňte Fit-day shaker 300 ml vody nebo rostlinného mléka a přidejte dvě odměrky smoothie (2 x 15 g). Protřepejte dokud se smoothie nerozpustí do vody cca 1 min a vypijte.

  Složení: Hrachový proteinový izolát, hrozen červený sušený, banán sušený (banánové pyré, rýžová mouka), jablko sušené (jablkové pyré, rýžová mouka, jablkový koncentrát), koncentrát rýžového proteinu, guarová guma.

  Informace pro alergiky: Výrobek neobsahuje žádný alergen.

  Hmotnost: 600 g  • Dostupnost 1-2 dny

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Fit-day Smoothie Grape-Banana-Apple 600 g

  Fit-day Smoothie Grape-Banana-Apple 600 g

  Fit-day Smoothie Grape-Banana-Apple 600 g

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: