Domů

Vybraní výrobci

Konjaková rýže Perfect Dish, BIO, 360 gB0085

Perfect Rice – rostlinná příloha ve tvaru rýže! Rýže, po které zhubnete. Příloha bez kalorií, bez tuku, bez cukru, bez lepku!

Dietní rýže Perfect Rice,  360 g čistá hmotnost.

Více informací

62,35 Kč s DPH

 • Konjaková rýže Perfect Dish, BIO, 360 g (shirataki, konjac rýže)

  Perfect Rice – rostlinná příloha ve tvaru rýže! Rýže, po které zhubnete. Příloha bez kalorií, bez tuku, bez cukru, bez lepku!

  Nízkokalorické BIO Perfect Dish z rostliny konjak (shirataki) tvar rýže, obsahuje o 90 % méně kalorií než rýže. Neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sóju a na 100 gramů mají méně než 12 kalorií! Navíc obsahují vysoké množství vlákniny. Je vhodné pro diabetiky, celiaky, sportovce, děti, vegany i vegetariány. Ideální v dietě a při detoxikaci.

  Perfect Dish – tvar rýže

  Jedinečná dietní BIO alternativa ke klasickým přílohám a ideální volba pro zdravý životní styl. Lehce stravitelná, chuťově variabilní a hotová za pár minut. Vhodná pro diabetiky, celiaky, vegany, sportovce i pro děti. Ideální při hubnutí a detoxikaci. Má tvar klasické rýže, ale neobsahuje cukr ani sacharidy. Je to zelenina.

  Perfect Dish je vyrobené ze zázračné asijské houby konjak (shirataki). Neobsahuje tuk, cukr, lepek ani sóju. Stogramová porce má jen 12 kalorií. Perfect Dish prospívá našemu zdraví dvojí silou – navozením pocitu sytosti (naplněním žaludku) a regulací vyrovnané hladiny inzulinu.


  Perfect Dish je výborné jako příloha nebo jako hlavní jídlo ve slané i sladké podobě. Skvěle a bez kompromisu v chutích a vůních nahradí všechny konzervativní přílohy, které jsou zdrojem nevítané energie. Doplní maso a ryby, zahustí polévky a obohatí saláty.


  Perfect Dish obsahuje 96% vody a 3,8% glukomannanu. Do svého jídelníčku jej  můžete zařadit bez omezení ke snídani, k obědu i k pozdní večeři. Můžete jej s sebou vzít na dovolenou, na výlet i do práce. K přípravě budete potřebovat pouze vroucí vodu a pár minut.


  Tato potravina 21. století vám pomůže dosáhnout cílů a podpoří vás i v časech nejpřísnější diety. Když objevíte Perfect Dish, přílohy už nikdy nebudou ohrožovat vaši disciplínu a správnou výživu. Při doplnění vhodnými surovinami se můžete dosyta najíst dietního fitness jídla bez jediné výčitky svědomí.


  Perfect Dish se vyrábí z kořene Konjac (konjak), který roste v jihovýchodní Asii. Konjaková houba obsahuje rozpustný polysacharid glukomannan, antiaging polyfenoly a další antioxidanty omlazující organismus a udržující štíhlost.

  Složení: Bio konjaková mouka, voda, hydroxid vápenatý (přírodní látka). Skladování: při teplotách 5-25°C, nezamrazujte, nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Po otevření vnitřního obalu skladujte v ledničce a spotřebujte do 3 dnů. Obsah Perfect Dish je pravidelně kontrolován u renomované České laboratoře ALS. Výsledky testů si můžete ověřit v tomto dokumentu ALS výsledky-testu. Perfect Dish se vyrábí dle nejvyšších kvalitativních standardů platných v EU: Certifikát HACCPORGANIC CERTIFICATEKOSHER CERTIFICATE.

  Hmotnost balení:360 g čistá hmotnost, čistá hmotnost po odkapání 200 g
  Složení:96% vody, 3,8% bio konjaková mouka (obsahu glukomanan), přírodní látka E526
  • Dostupnost na objednávku

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Konjaková rýže Perfect Dish, BIO, 360 g

  Konjaková rýže Perfect Dish, BIO, 360 g

  Perfect Rice – rostlinná příloha ve tvaru rýže! Rýže, po které zhubnete. Příloha bez kalorií, bez tuku, bez cukru, bez lepku!

  Dietní rýže Perfect Rice,  360 g čistá hmotnost.

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: