DÁRKOVÉ

Vybraní výrobci

Granátová šťáva 100% 1L BIO Zobrazit větší

Granátová šťáva 100% 1L BIOR1454

Granátová šťáva 100% 1L BIO

Více informací

176,68 Kč s DPH

 • Granátová šťáva 100% 1L BIO.

  Čerstvě vymačkaná šťáva z granátových jablek patří k biologicky aktivním ovocným džusům.

  Obsahuje řadu organických kyselin, zejména kyselinu citrónovou, ve vodě rozpustné polyfenoly, šest esenciálních a devět neesenciálních aminokyselin. Kromě toho, že džus z granátových jablek je velmi bohatý na vitamíny C, B (B1 a B2), E, A a PP, rovněž obsahuje řadu minerálů, například draslík, vápník, fosfor, magnézium, sodík a železo. V žádném jiném ovocném džusu nenajdete větší obsah draslíku.

  Níže je uveden seznam nemocí, u nichž se velmi doporučuje konzumace džusu z granátových jablek:

  # Vyčerpání organizmu - při snížené hladině hemoglobinu, - při anémii, - během pooperační rekonvalescence, - při zotavování po infekčním onemocnění, - při přílišné únavě, - při snížené sexuální touze, - při ochraně srdce

  # Onkologie - k zastavení růstu rakovinných buněk, - k prevenci rakoviny prostaty, - k obnově buněk díky vysokému obsahu antioxidačních látek.

  # Cévní onemocnění: - při arteroskleróze, - při výskytu usazenin ve stěnách tepen, - ke snížení hladiny cholesterolu v krvi.

  # Onemocnění dýchacích cest - při infekci dýchacích cest, - při průduškovém astmatu, - při angíně. # Radioaktivní záření - ke zvýšení odolnosti organizmu vůči záření, - má protiradiační vlastnosti a chrání organizmus před škodlivými účinky spotřební elektroniky včetně počítačů a mobilních telefonů.

  # Zažívací trakt - ke snížení apetitu, - pomáhá při léčení infekčních onemocnění trávicího ústrojí a průjmu, - díky organickým kyselinám stimuluje trávení.

  # Cukrovka - Výsledky výzkumu uskutečněného izraelskými lékaři ukazují, že konzumace 180 ml džusu z granátových jablek denně po dobu 3 měsíců výrazně snižuje riziko arterosklerózy. Což, jak prokázaly statistiky, dále vedlo ke snížení rizika úmrtí u pacientů trpících cukrovkou.

  # Hypertenze - Díky své diuretické schopnosti má džus blahodárné účinky u osob trpících vysokým krevním tlakem.

  # Těhotenství - Konzumace džusu z granátových jablek se doporučuje v době těhotenství, zejména když džus obsahuje i šťávu z mrkve a řepy. - Nedoporučuje se džus konzumovat během kojení, neboť by mohl způsobit alergickou reakci a zácpu u kojenců.

  # Nedoporučuje se při: - vředovitém onemocnění žaludku a střev, - překyselení žaludku.

  Obrázek může být ilustrativní.

  Přepravní omezení: vzhledem k vlastnosti obalu (křehké sklo)  je možno přepravit v jednom balíku pouze 2ks výrobku!

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Granátová šťáva 100% 1L BIO

  Granátová šťáva 100% 1L BIO

  Granátová šťáva 100% 1L BIO

  Napsat recenzi

  14 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: