BIO

Vybraní výrobci

Olivový olej extra panenský 500ml BIO Latzimas Zobrazit větší

Olivový olej extra panenský 500ml BIO LatzimasR1447

Olivový olej extra panenský 500ml BIO Latzimas

Více informací

166,78 Kč s DPH

 • Olivový olej extra panenský 500ml BIO Latzimas Kréta.

  Výběrová kategorie olivového oleje získaného přímo z oliv výhradně mechanickými postupy. Olivový olej Latzimas zachovává všechny prospěšné látky obsažené v plodech a má excelentní chuťové vlastnosti. Je zlatožluté barvy a vyznačuje se příjemnou vůní čerstvých oliv s nepatrným bylinným nádechem.

  Rodinný podnik s dlouholetou tradicí Latzimas s. a., sídlí na největším z řeckých ostrovů, který je pěstováním oliv proslulý, na Krétě. Olivové háje, lisovna olejů i balící linka jsou nedaleko města Rethymno na jeho severním pobřeží.

  Zdejší olej špičkové kvality je výsledkem vynikajících klimatických podmínek a tisícileté tradice. Pro jeho výrobu jsou vybírány nejlepší olivy z vlastní sklizně, plody jsou zpracovány na moderním lisovacím zařízení extrakcí za studena. Oleje jsou baleny v souladu s nařízeními Evropské unie.Olivový olej Latzimas zachovává všechny prospěšné látky v plodech obsažené a má excelentní chuťové vlastnosti. Je zlatožluté barvy a vyznačuje se příjemnou vůní čerstvých oliv s nepatrným bylinným nádechem. Charakteristická je ovocná chuť s mírnou „hořčinou“. Je skvělý pro každý typ kuchyně – jako přísada do salátů, polévek, omáček, i na vaření. Extra panenský olivový olej by se však neměl zahřívat nad teplotu 180 °C.

  Energetická hodnota ve 100g výrobku:3763 kJ / 899 kcal
  tuky100 g
  z toho nasycené mastné kyseliny14 g
  z toho mononenasycené mastné kyseliny80 g
  z toho polynenasycené mastné kyselina6g

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Olivový olej extra panenský 500ml BIO Latzimas

  Olivový olej extra panenský 500ml BIO Latzimas

  Olivový olej extra panenský 500ml BIO Latzimas

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: