BEZLEPEK

Vybraní výrobci

Kaše jáhlová 100% inst. BIO 300g– Nomina Zobrazit větší

Kaše jáhlová 100% inst. BIO 300g– NominaB1192

Kaše jáhlová 100% inst. BIO 300g– Nomina

Více informací

49,00 Kč s DPH

 • Kaše jáhlová 100% inst. BIO 300g– Nomina

  bez lepku

  Hledáš rychlou svačinu, nutričně vyváženou snídani, nebo máš prostě na něco chuť? Vyzkoušej naši instantní jáhlovou kaši. Instantní proto, aby bylo vždycky po ruce něco dobrého a přitom zdravého a nutričně bohatého.

  Použité suroviny 100 % jáhly* produkt ekologického zemědělství

  Držíš bezlepkovou dietu?

  Jáhlová kaše je ideálním společníkem. Jáhly (proso) jsou přirozeně bezlepkové. Kromě jáhel je v kaši už jenom kukuřičná krupice. Žádné další alergeny, konzervanty nebo přídavné látky.

  Neboj se experimentovat!

  Jáhlovou kaši si můžeš dochutit podle svých vlastních představ. Jáhlová kaše na sladko je vynikající zejména s následujícími ingrediencemi:

  • všechny druhy ovoce
  • ořechy
  • med nebo marmeláda
  • čokoláda

  Kaši si můžeš připravit doma, na návštěvě s přáteli, nebo třeba na cestách. Prostě všude, kde budeš mít po ruce instantní jáhlovou kaši.

  Buď chytrolín

  A až se tě příště kamarádi nebo někdo z rodiny zeptá, proč jíš jáhlovou kaši, budeš mít odpověď. Teda v případě, že si zapamatuješ aspoň něco málo o tom, co jsou vlastně jáhly.

  Jáhly jsou loupané proso. Proso je pravděpodobně nejstarší kulturní plodinou, kterou z Asie do Evropy přinesly kočovné kmeny. Jáhly jsou významným zdrojem minerálů a vitamínů. Pro vysoký obsah železa se doporučují lidem trpícím chudokrevností. Vysoký obsah fosforu pomáhá v prevenci a léčbě depresí a únavy. Křemík podporuje zdraví a krásu zubů, nehtů a vlasů. Významný je také obsah draslíku, hořčíku a zinku. Z vitamínů mají vysoký podíl vitamíny skupiny B. Vysoký je i obsah vlákniny, bílkovin a také tuku.

  Jáhly jsou jedinou zásaditou obilovinou, a proto jsou vhodné při žaludečních obtížích. Blahodárně působí také na slinivku břišní a slezinu. Protože neobsahují lepek, jsou ideální stravou pro nemocné celiakií a vhodné jsou také pro alergiky. Pro svoji vysokou výživnou hodnotu se doporučují pro rychlou rekonvalescenci, děti, studující, sportovce a těžce pracující osoby.

  Recenze

  Zatím nikdo nehodnotil.

  Napsat recenzi

  Kaše jáhlová 100% inst. BIO 300g– Nomina

  Kaše jáhlová 100% inst. BIO 300g– Nomina

  Kaše jáhlová 100% inst. BIO 300g– Nomina

  Napsat recenzi

  30 x další produkt ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: